Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan álljak hozzá?

Hogyan álljak hozzá?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék állást változtatni, de nem megy. Keresem a lehetőségeket a neten, ahova tudom, külöm az Önéletrajzokat. Pár helyről jön visszajelzés.

Az egyik legfontosabb, és megbízható portált nemrég átalakították, ami majdnem használhatatlan lett, így emiatt igencsak lelombozódtam.


A hiba bennem van leginkább, amin változtatnom kell az az introvertáltságom.

Hogyan vegyek új lendületet az álláskereséshez, és milyen úton induljak el?



2023. máj. 16. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól, hogy introvertált vagy még járhatsz sikerrel. Az álláskereső portálok folyamatosan változnak, emiatt még ne menjen el a kedved. Profession-ön kívül regisztrálj fel LinkedIn -re ,ott több a lehetőség (itt mondjuk sok az angol hirdetés, úgyhogy nem árt,ha minimum középszinten beszéled a nyelvet). Fontos, hogy olyanra jelentkezz,ami tényleg tetszene, és kevésbé nézd azt, hogy az elvárásoknak megfelelsz-e. Legrosszabb esetben nem hívnak fel. Saját magadtól ne vedd el az esélyt.

Én a jelenlegi pozimba úgy kerültem, hogy a leírás alapján álmaim melójának gondoltam,de nem volt tapasztalatom a területen. Beküldtem a CV -m, hátha. Behívtak interjúra, felvettek és szerintem nem bánták meg, hogy adtak egy esélyt:)

2023. máj. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ami meg az introvertáltságot illeti: ez nem jellemhiba, ahogy az extrovertáltság sem. Egyik sem jobb a másiknál. Ha az önbizalmad akarod feturbózni, akkor csinálj olyan dolgokat, amikben lehet sikerélményed: nyelvtanulás, kreatív dolgok,sport stb.

#1 voltam

2023. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!