Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktál direkt szemetet...

Szoktál direkt szemetet hagyni az irodádban a földön szétdobálva, hogy élvezetesebb legyen a takarítónak a takarítás?

Figyelt kérdés

Nekem legalábbis nagyon frusztráló lenne úgy takarítani, hogy gyakorlatilag nincs mit.


Ezért én szoktam. Persze ne disznóólat képzeljetek, hanem papírgalacsinokat, gemkapcsokat, morzsákat, kávécseppeket, ilyesmit.



2023. máj. 18. 19:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, szoktam, szerintem is fontosak az ilyen apró figyelmességek
Nem, de enélkül is van mit ganézni utánam 🤭
Nem, én rendben és tisztaságban hagyom hatra az irodámat minden nap, nem erdekel a takarító lelki világa
Egyéb, valaszban leírom
21 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nálunk anélkül sem szeretnek takarítani.
2023. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy humoros, mi a kerdes.
2023. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2:


Nem is volt szándékomban.


A kérdés az a kérdőjel előtti rész.

2023. máj. 18. 19:28
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Akkor te egy igazi szarhazi vagy. Lelketlen rohadék
2023. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
hiába van diplomád és ülsz valami nagyon értelmiségi irodában, a nap végén mégis csak egy bunkó nyomorék leszel... ezért nem kéne minden szrcsimbókra diplomát ragasztani. remélem leesel a tizedikről.
2023. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Eddig két típussal találkoztam és egyiknél sem jutott ilyen eszembe.

1.A minumomot is nagyon keservesen teljesítette. Asztalokat pl sosem törölte le, szőnyeget nem porszívozott, függönyt nem mosott stb. Nem lett volna értelme tovább terhelni...

2.Túlzottan maximalista, folyamatosan magyarázkodott, ha valamire nem jutott ideje. Patika tisztaság mindenhol. Sokszor sajnáltam, szinte futva takarított.

2023. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

4-5:


Nem értem miért mondtok ilyeneket.


Én egyetem alatt nyáron egy műhelyben dolgoztam ahol roncsokat szedtem szét anyag szerint, majd a nap végén az egész területet (az iroda-részt is) feltakarítottam. Ha már úgyis fel kellett seperni, sokkal jobban szerettem, ha volt is mit, mint ha minden látszat nélkül kellett jártatni a seprűt.


Feltételezem, hogy ezzel mas is így van, de lehet h tévedek.

2023. máj. 18. 20:08
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát... m utcai cipőben mászkálunk a padlósznyegen.

Kizárt, hogy galacsinok nélkül is ne telne meg a porszívó zsákja.

Az, hogy te nem látod a koszt, nem jelenti azt, hgoy nincs ott.

2023. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#7 Akkor te vagy az a fajta ember aki kézzel összekeni szarral az egész vécét hiszen ha csinálsz valamit hagyd ott rendesen a nyomát.

Tüzet is szoktál rakni, nehogy a tűzoltók unatkozzanak?

Embert is szoktál gyilkolni, hogy a magánnyomozók nehogy unatkozzanak?

Utcán is eldobálod a szemetet mert úgyis felszedik az utcaseprő, és teletömöd a lefolyódat szeméttel, hogy a duguláselhárítónak legyen dolga?

Nem tudom hány éves vagy de már most nagyon buta és érzéketlen a világlátásod a munkásréteg iránt ha ez egyáltalán komoly kérdés.

2023. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, eléggé tévedsz, ugyanis az értelmes felnőtt emberek tekintettel vannak a másikra, és nem mocskolják össze a környezetüket csak azért, mert ők már megtehetik az ügyes kis diplomájukkal. csak a hozzád hasonló, egoista, elkényeztetett mocskok csinálnak többletmunkát más embereknek, mert annyira el vagytok telve magatoktól hogy képtelenek vagytok emberszámba venni a másikat. bunkó, elkényeztetett, semmirekellő mocsok vagy. tömd inkább a pofádba amit a földre szórnál.
2023. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!