Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felszámoljam a górénak a...

Felszámoljam a górénak a szervízköltséget, hogy járnék a legjobban?

Figyelt kérdés

Lényeg, egy munkásjárat buszt vezetek. Amit egy kicsit megtörtem. Vizes volt a kanyar, azt megcsúsztam, legyalultam a szalagkorlátot. A góré is hibás, mert ócska, kopott gumikat rakott hátra, jó én meg padlógázzal mentem esőben, a kanyarban. Lényeg a buszt megcsináltam. Nem tökéletes, de megcsináltam, alig látszik a sérülés. A fene egye meg, nem kiszúrta a góré, hogy javítva lett, hogy vakulna meg. Azt mondta ez így nem jó, ez nekem fizetős, meg kell csinálni rendesen.

Na lényeg múlt héten szinte minden nap a szervizben dekkoltam, amire nekem az a mezei kalbász nem fizet egy fillért se, csak a kanyarokra, amikor utast viszek.

De elment vele egy hetem, hogy a szervizben ültem egy héten karesztül. A hó végi munkaidőnyilvántartó lapra, ráírjam neki, hogy szervizbe járás 100 ezer? Vagy nyeljem be, hogy ingyen hordtam a buszt szervizbe és hátha rendes gyerek lesz, és elengedi a javítás költségét?



2023. máj. 24. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom hogy nem akar senki buszsofőr lenni itthon. Ez undorító, kopott gumik pfff. Azért máskor te és is lassabban menj.
2023. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ráírhatod, de a leírásod alapján a góré nem az a kategória, aki ezt ki fogja fizetni.
2023. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:
Beszélnék vele, hogy tekintettel a kopott gumikra van egy megállapodási javaslatom, engedje el a javítás költségét. ha nem akarja, akkor kapna még egy utolsó javaslatot, a költség 50 %-át. Ha nem engedi el, keresnék egy ügyvédet, nem nyelném le.
2023. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!