Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha diplomásként nem a szakmába...

Ha diplomásként nem a szakmában helyezkedik el valaki, akkor csak adminisztrációs munkát lehet találni?

Figyelt kérdés
Vidéken dolgozok, jelenleg csak 4 órás adminisztrációs munkára vettek fel nettó 100 ezer forintért egy önkormányzathoz. Öt éves egyetemi diplomám van de nehéz elhelyezkedni vele. Kicsit bosszant, mert sokat kellett tanulni, ráadásul 2 évet csúsztam is.

2023. máj. 26. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakot végeztél?
2023. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem.


Egyrészt nem is mindig értelmezhető egyértelműen, mi számít szakmának adott végzettséghez.

Meg vannak olyan területek, amelyeket közben meg lehet tanulni.

2023. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Engem diplomával mindenhova felvesznek ahol nem adják meg a diplomas bert

Pl legutobb irodavezető oénzügyi vezető voltam, de a munkaszerzodesben vmi csicska kis ügyibtézőként irtak be es hivatalosan a minimálbért kaptam azt is csak 6 órásat.

A többit feketén adták oda, így kaptam összesen asszem netto 250 et 6 órában.

2023. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Én érettségivel vagyok senior szoftverfejlesztő, napi 2 óra munkával, nettó 1 millió fölötti fizetéssel. Akkor szerinted?
2023. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

4 És ilyenkor robbannak azok fel, akik azt hiszik, hogy csak a diplomások az emberek, és lenézik a mezei érettségizetteket:DD


További sok sok sikert neked:)

2023. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Látom megy a minuszoló "bajnok" vérnyomása az egekbe:DD
2023. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én nyelvszakot végeztem (csak alapképzést), most marketinges vagyok. Csak a diploma és az angol nyelvtudás volt a feltétel.
2023. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Irodai munkán ugyanazt csinálom ugyanannyiért érettségivel mint a diplomás munkatársam. Nem sok pénzért hozzáteszem. Elektronikai cég és neki valami sport diplomája van.
2023. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 éve végeztem matek-fizika szakon és jelenleg a multinál vagyok ügyintéző ami gyakorlatilag egy mindenes állás. Ha kell pakolom a kisbuszt, ha kell számlákat írok és ha kell akkor kiszállítom az árut.
2023. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyik spanom tanár, és ablakokat épít be,
2023. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!