Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkahelyeteken a bánásmó...

Ha a munkahelyeteken a bánásmód nagyon rossz egy főnök vagy közvetlen kolléga részéről és nem meritek kikérni magatoknak, általában a pénz miatt van? Vagy aki ilyen helyzetben van, mi tartja ott, mi egyéb értékei vannak a munkahelynek? (folyt.lent)

Figyelt kérdés
Ami ellensúlyozza a rosszat?
2023. jún. 19. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt köcsög kollégám. Csak addig kellett elviselni, amíg nem találtam másik melót.
2023. jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztosan tudtad, hogy fogsz találni olyan munkát, ahol keresel ugyanennyit? Vagy tudtad, hogy nem fogsz, de nem is ez volt a cél, hanem hogy szabadulj?
2023. jún. 19. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem mertem, nem ért annyit. Az egyik kolléga volt bunkó. De a főnök jó volt, a többi kolléga elég ok volt, a munkahely helyileg nem volt túl messze, jó volt a munkakör stb.

Az illető kollégát pár hónappal később elküldték (mert mások panaszkodni kezdtek rá a főnöknél. Én nem, de mikor kirúgás előtt a főnök megkérdezett, hogy mi a véleményem, azért megmondtam.) Végül eljöttem, mert nem jutott elég munkához a cég és kevés lett a fizu.

2023. jún. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!