Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok hibázni a munkátok...

Szoktatok hibázni a munkátok során? Hogyan léptek túl ezen? Mekkora felelősség van rajtatok?

Figyelt kérdés
Hibáztam a munkámban és borzasztóan megvisel.
2023. jún. 22. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Csopvez félrevezetés miatt nem is egyszer.


Meg most is.

Pl csinálni akarom a munkámat amit avfelsobb szervek kérnek de ő felülbírál hogy azt csináljam amit ő mond az igazgatónk mellé állt igy nem foglalkozhattam azzal amivel kéne. Aztan amikor a felsőbb szervek ordítanak ha nem vagyok kész és nagyok a szankciok meg rám háritják ha nincs kész határidőre.

Aztan a felsőbb szerv belekötött egy jegyzőkönyvbe ezért megcsináltam neki újabban 2 félét is rendszerit is meg meg cégeset is, erre a csopvez csak a rendszerit küldi be neki és nem engedik hogy en tartsak kaocaolatot a felsőbb szervekkel akiknek dolgozom!

Több órás napos munkám volt a céges jegyzőkönyv is hatalmas háttérmelóval amiket el kell hozzá végezni, és nem küldi be.


Folyamat a csipvez és igi irányítanak rosszul. Amiből adódnak a hibák is.

2023. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul.


Ha én veszem észre, akkor még örülök is valahol.

Ha más, akkor nehezebb, de igazából csoportmunkában látja az ember, hogy még a legtapasztaltabbak is hibáznak.

2023. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkivel előfordul, emberek vagyunk, nem lehetünk mindig tökéletesek. Nem stresszelek rajta túl sokat, mert tanulok belőle és többé nem követem el ugyanezt a hibát, ideális esetben pedig bevezetek valamit ami biztosítja, hogy többet ez nem fordulhat elő (pl. új folyamat lépéssel, automatizációval, ha lehetséges). Így valamilyen pozitív hozadéka is lehet a hibámnak a jövőre nézve.
2023. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, a kollégáim is, nem tragédia, korrigáljuk, olyan hibát nem tudunk véteni, amin mondjuk emberélet múlna. Normális emberek között dolgozom, nincs ilyenekből személyeskedés.
2023. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindennap hibázok kisebbet-nagyobbat. Ettől függetlenül is úgy gondolom, hogy jó munkatárs és főnök is vagyok egyben, aki megfelelően végzi a munkáját. Nem a kudarcokra kell összpontosítani, hanem arra, hogy összességében milyen képet adsz magadról. Hidd el, mindig lesznek olyanok, akiket nem érdekelnek az apró cseprő hibák és mindig lesznek olyanok, akik ha egyet is hibázol, csak az alapján fognak megítélni. Tudom nehéz, de ezt sajnos el kell fogadni. Minél inkább a hibádra fókuszálsz, annál többet fogsz elkövetni.
2023. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
A valóság az, hogy nem a hiba visel meg, hanem hogy mások mit fognak gondolni.
2023. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak az hibázik, aki dolgozik is. Napi szintű, könnyen túlteszem rajta magam.
2023. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Kitana. ***** válasza:
55%
Néha, de mindenki más is szokott, még a legjobb ember sem dolgozik teljesen hiba nélkül sehol.
2023. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mostanában nincs túl felelősségteljes munkám miután felmondtam. Régen volt, hogy a hibámból másnak a számláját akarták inkasszózni, olyankor lebasztak. De másokkal is előfordult ilyen. Úgy 300ezer ügyfélből 5-nél kb.
2023. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szoktam hibázni, engem zavar, msát nnem annyira. A feletteseim nem szedték még le a fejem 1* sem a hibákért, ami szerintem nem jó hozzáállás. Otthonn agyalok rajta, esz a fene a hibáért. Van felelősség rajtam, de a felettesek valahogy ezt nem éreztetik annyira.
2023. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!