Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok az olyan főnökrő...

Mit gondoltok az olyan főnökről, felettesről, aki tapsolva sürgeti a dolgozókat?

Figyelt kérdés

Engem eléggé irritálnak az ilyenek. Önmagában véve már az is, amikor elkezd hőzöngeni azon, hogy valaki pár másodpercre megáll. Meg pattog, hogy "Gyerünk, a szentségit, iparkodjatok már, egy-kettő, tempó!". De amikor még tapsol is mellé, az a végsőkig fel tud cseszni. Nem értem, miért hiszi, hogy majd ettől fog jobban menni a munka.

Ti hogy vagytok az ilyenekkel?



2023. jún. 26. 10:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Na, megjelent a 200-as IQ-jú, fizikai munkásokat lenéző kommentelő...
2023. jún. 26. 12:48
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

10.

Ha az általad említett "rabszolgák" nem lennének. Te sem lennél. Képzelj el egy olyan világot, ahol mindenki tudós, mérnök ésatöbbi..ki rakja össze, építi meg azt, amit ti megterveztek?Ki csinálja a "rabszolga" munkát?

2023. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nálunk megvertek egy ilyet 😃
2023. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

10 és 13: A helyzet az, hogy marhára nem a kérdésre válaszolsz. A kérdésem arról szól, hogy kinek mi a véleménye az ilyen főnökről. És nem pedig arról, hogy ki mit dolgozik, és hogy rabszolgának érzi-e magát. De neked láthatólag ez a trollkodási módszered, hogy minden hasonló kérdéshez odaböfögöd ezt "Nekem nincsenek ilyen gondjaim, ezért tanultam, hogy ne legyek rabszolga."-maszlagot.

Másfelől meg a minimál végzettséget igénylő munkát végzőknek is kijár a tisztelet, egy főnök sincs feljogosítva rá, hogy darab s**rként vagy kutyaként kezelje őket.

2023. jún. 26. 13:22
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Régi, 70-es évekbeli nemgondolkodása van.
2023. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#13

Nagyon jól tették, máshol is így kéne.

2023. júl. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, kérdező. A dolgozónak is kijár a tisztelet. Hiszen belőlük él a pióca-ez a véleményem az ilyen főnökről. Öntelt pióca.

Tapsolgatás helyett beállhatna dolgozni, arra használná a kezét, talán haladna a munka.

Az ilyennek legszívesebben lenyomnám a torkán a havi profitot.

2023. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Hú, de jó, hogy az én főnököm nem egy ilyen idegbeteg, buta proli.
2023. júl. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha megbizott fonok akkor jelentenem a nagyfonoknek, viszont ha o ceg tulajdonosa is egyben akkor felmondanek.

Harmincon tul vagyok, ne ugy kezeljenek mint egy kisiskolast

jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
66%
Azért ő a főnököd mert ilyen. Visszavenne, ha néha pofán basznák.
márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!