Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik dolgoztak itthon valamely...

Akik dolgoztak itthon valamelyik kereskedelmi áruházban és elmentek külföldre dolgozni, ugyanúgy eladónak egy hasonló áruházba, ugyanúgy hajtják a dolgozókat kevés létszámmal egy műszakban, mint itthon minket?

Figyelt kérdés
Nyílván ez szubjektív, hogy ki hogyan éli meg, csak a feleségem itthon kereskedelemben dolgozik és kiköltözünk Németországba és nem akar a kereskedelemben dolgozni, mert finoman fogalmazva kiégett. Én próbálom neki mondani, hogy lehet hogy kint teljesen más, hallani sem akar róla. Nem bíztatást kérek, csak ha valakinek van tapasztalata és megossza velünk, azt nagyon megköszönjük.

2023. júl. 5. 19:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, akkor minek írkálsz ide? Olvasd el megint a fő kérdést. Tudsz rá válaszolni? Nem. Akkor meg minek okoskodsz itt? Otthon nem hallgatnak meg a szüleid és muszáj magadból kiírni, hogy elégerdetlen vagy az életeddel? Vagy mi vezérel? Most már kíváncsivá tettél. Én itt a GYK-n ha valamire nem tudok válaszolni, akkor meg sem nyitom azt a kérdést, nemhogy elkezdjem a saját véleményemet beböfögni, ahogy te teszed. Egy kicsit magadba nézhetnél, aztán gondolkodj el az életeden.
2023. júl. 8. 06:16
 12/13 anonim ***** válasza:
A cenzorok korlátozzák a válaszadást. Szigorúan cenzúrázott terület lett.
2023. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11


szeretek embereknek segíteni egyrészt


másrészt én azt nem értem, hogy te mit nem értesz az én levezetésemben,


-elvégre én voltam az egyedüli a válaszadók közül, aki vette a fáradtságot, és kibogozta a kérdésedet, hogy "vajon mire gondolhatott a szerző" struktúrával utánamentem, hogy te valójában mit is szeretnél.... (a többiek a levegőbe lövöldöztek cél nélkül a szükséges információk hiánya miatt)


-majd miután letisztáztuk a kérdést, hogy valójában miről is van szó, a táplálékláncba besoroltam a pozíciót - jogosan szerintem legalura... feltételezhetjük, hogy megbecsültsége nincsen szinte sehol, sőt, Németországban valószínűleg a betelepült török, indiai, szír stb. vendégmunkás bevándorlókkal kell versenyeznie ezekért az állásokért.


Emiatt javasoltam, hogy kereskedelemben is vannak komolyabb pozíciók, amit érdemes lenne figyelembe venni és nem leragadni a betanított munka szintjén, mert akárhogy csűrjük csavarjuk, az árufeltöltés, kasszázás betanított meló, mindegy, hogy gyorsétterem vagy aldi

2023. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!