Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már, hogy megbántad a...

Volt már, hogy megbántad a felmondást a munkahelyeden? 20L

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja mondtam fel az OTP-ben a próbaidő végén, akkor ezt éreztem jónak. Aztán rájöttem, hogy a mostani munkahelyen 3x rosszabb, mint az volt és 4 műszakban kapok annyi pénzt, mint az OTP-ben 1-ben. Frusztrál, hogy nem voltam kitartóbb.

2023. júl. 18. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt ilyen, mindig tudatosan mentem tovább...20 Éves vagy annyiszor váltasz munkát amennyiszer akarsz...
2023. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
27 éves vagyok és 9 éve dolgozok a munkahelyemen, sok emberrel dolgoztam együtt, eddig 4-en mondtak fel a 9 év alatt, mind a 4-en visszaakartak jönni melózni. Szerintem nem érdemes azon bánkódnod, hogy felmondtál az OTP-be. Tanultál ebből. Találsz majd másikat, ahol aztán tényleg jól fogod magad érezni és jó lesz! :)
2023. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tanulópénz. Egyébként igen, fiatal vagy, most még próbálgathatod a szárnyaidat. Igazából később is nyugodtan válhatsz, ha van rá lehetőséged, de a kockázat mindig fennáll, hogy nem biztos, hogy az új helyen jobb lesz.
2023. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
xd
2023. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Fiatal vagy még. Elhamarkodottan döntöttél. Tanulópénz. Ne keseredj el. Lesz majd jobb.
2023. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy felesleges azon rágódni, amin már nem tudsz segíteni.


Lépj tovább, tanulj a hibádból. Kár egészségileg rámenni arra, hogy megbántad. Jön szembe még sok minden más, ami között válogathatsz. De akkor már bölcsebb leszel és jó döntéseket fogsz hozni.

2023. júl. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!