Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Női kollégák csak azért sem...

Női kollégák csak azért sem úgy csinálják ahogy mondva és leírva lett nekik sőt fordítva csinálják az irodai adminisztrációt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok főnök, én csak az irodai adminisztrációt koordinálom. Az évek alatt észrevettem, hogy főleg a női kollégák dacból (nekik ne mondja meg senki, főleg én nem), hogyan kellene adminisztrálni, büszkeségből vagy csak azért se úgy csinálja ahogy kell:

-állandóan próbál egyszerűsíteni (nem jó út)

-kisebbségi érzése van: nekem van végzettségem és fiatalabb vagyok mint ők nekik max érettségijük van és csak hízelegni tudnak

-nem vagyok főnök, ezért úgy gondolják, nem muszáj úgy csinálni, ahogy én mondtam

-kerülőutak: keresnek valakit akire hivatkozni tudnak

-ha valamit nem tudnak megcsinálni, akkor nem ezt mondják, hanem szaladnak a főnökhöz, hogy olyan dolgokat kér ami igazából nem kell, ami nem igaz



2023. júl. 25. 08:10
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
83%
És mi a kérdés? Vagy csak hisztizni jöttél?
2023. júl. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, ha már így rákérdeztél, higy más is tapasztalt-e ilyent?
2023. júl. 25. 08:17
 3/44 anonim ***** válasza:
40%

Ha a többségnél ezt tapasztalod, lehet, ott a baj, ahogy mondod nekik.

Minél erőszakosabban, lekezelőbben, arrogánsabban, annál nagyobb ellenállásba ütközöl.

Mondjuk vannak olyan emberek, akiknek a lételeme a lázadás, és még normálisan se lehet velük bármit megértetni.

Főleg manapság, amikor 1000 like határozza meg jobban egy ember értékét, mint bármilyen elvégzett iskola.

2023. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
12%
Nő vagy vagy férfi?
2023. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
20%
Köszi az infót.
2023. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
90%
Tehát csak azért, mert neked papírod van, osztod az észt kérés nélkül, tojáshéjjal a seggeden és főnököt játszol, holott nem vagy az.
2023. júl. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
91%
Éveket dolgoztam adminisztrációban, tapasztaltam ilyen viselkedést, de semmi összefüggést nem találtam azzal, hogy milyen nemű az illető.
2023. júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
69%

"-kisebbségi érzése van: nekem van végzettségem és fiatalabb vagyok mint ők nekik max érettségijük van és csak hízelegni tudnak"


"Nekem van végzettségem és fiatalabb vagyok mint ők"


Itt viszont már felsőbbrendűség sugallását érzem.

2023. júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
8%
7, mondjuk mert a nők rivalizálnak egymással, ha meg férfi az illető, akkor nemek harca.
2023. júl. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
88%

"más is tapasztalt-e ilyent?"


Nem, nálunk aki nem végzi a munkáját, azt nem tartja el a cég.


Az adminisztráció egy olyan munka, amit kis híján egy betanított majom is képes megcsinál. Ha egy adminisztrátorunk nem rázódik bele 1-2 héten belül, akkor repül.


Nálunk az adminisztrációs koordinátor az adminisztrátorok felettese.

2023. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!