Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az alábbi munkakörülmények...

Az alábbi munkakörülmények mennyire normálisak egy IT cég esetében?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem egy IT cégnél, ahol programozóként dolgozom. Kaptam egy laptopot, de az nem a cégé, ahol dolgozom, hanem az ügyfélé (az ügyfél az egyik legnagyobb cég Magyarországon), akinek az első projektemen dolgozom. A laptopon viszont biztonsági okokból csak az ügyfél rendszereit, adatait érem el, amik a projekthez szükségesek, azonban ezen kívül semmi mást, tehát pl. az internetet nem tudom használni ezen a laptopon. Szóval a saját laptopomat kell használnom ahhoz, hogy az interneten megkeressek valamit, ami a munkához szükséges.


Szintén probléma, hogy az irodában nincsen monitor, szóval csak a laptop kis képernyőjén tudok dolgozni. Azt gondolnám, hogy a munkaeszközök biztosítása alap dolog manapság.


Illetve egyelőre itthonról még az ügyfél rendszereit, adatait sem érem el, csak az irodából, mert még nem kaptam VPN hozzáférést. Azt ígérték, hogy ez hamarosan meg fog oldódni, de addig csak az irodából tudok dolgozni (az állásinterjún egyébként azt mondták, hogy heti egyszer kell csak bejárni), két laptopot (az egyik az enyém) párhuzamosan használva, monitor nélkül.



2023. aug. 2. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Kamu.
2023. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem szokatlan ez vagy hasonló, főleg hogy még a projekt elején vagy
2023. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kliens laptop előfordul, nekem több is van amit csak az ő rendszereikhez lehet használni.

Idő után lecseréltettem laptopokat legkisebbre és usb dokkolósra, hogy bármelyik laptop menjen bármelyik dokkolóval.

Kaptam céges laptopot is.

Monitor miatt szólj nyugodtan, én még olyan helyen nem voltam ahol kettőnél kevesebbet adtak.

Mostani helyemen 6 monitort és kettő dokkolót adtak, felét azért, hogy itthon használjam.

2023. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!