Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek lehet venni egy...

Szerintetek lehet venni egy kollégának titokban ajándékot? (Munkahelyet váltok).

Figyelt kérdés

Egy olyan akit kedvelek, megbíztam benne, tudom nem mondaná el másoknak. És titokban adnám oda.

Valami kis apróságot .



2023. aug. 10. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha valóban nagyon jó volt a kapcsolatotok, akkor semmi sem tiltja. Nagyon szép gesztus tőled. Remélem a továbbiakban is fogjátok tartani a kapcsolatot. Úgyhogy én biztatlak, hogy vegyél neki valami kis apróságot. :)
2023. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Szerinted nem fogsz lebukni, hogy munkahelyet váltasz, vagy miért titok?
2023. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kései Sirató ***** válasza:
78%

Valami emléket?

EZ miért titok?

Én egyszer csokit kaptam távozó kollégától, aki csak nekem vett egyedül, de annyira nem volt titok, hogy a többieknek nem vett. A folyosón adta át.

2023. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shaddark ***** válasza:
69%

Simán.

Mindenkinek nem szoktak, adott helyen/munkakörben rámenne az utolsó fizetés :)

A titokban odaadás jó ötlet, felesleges megbántani másokat. Feltéve persze, hogy csak neki veszel "apróságot".

2023. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen csak neki vennék és nem szeretnék másokat megbántani.

Vmi kis apróságra gondoltam.

2023. aug. 10. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tennék ilyet, mert legközelebb pont az ilyenek szoktak alátenni a másiknak.
2023. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!