Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A nők többsége miért nem...

A nők többsége miért nem akarja beismerni, hogy túlzott elvárásai vannak a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

Először is szögezzük le, hogy nem az a baj, hogy ismerkedéskor elvárások vannak a másik nemmel szemben. De a realitásokat kellene figyelembe venni.

Pl.

- br. 600 e Ft-os fizetés nagyon nem átlag

-10 milló feletti autó

-márkás ruhák

-iPhone 14 Pro Max ( többség használtan vagy részletre veszi vagy céges)



2023. aug. 22. 16:36
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%
A kérdésből ítélve a nők többségét te egész biztosan nem ismered.
2023. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%
Egyrészt az átlagos nőnek nincsenek ilyen elvárásai, mondom ezt nőként. Másrészt a férfiak miért nem ismerik be, hogy túlzó elvárásaik vannak a nők felé? Hosszú szőke haj, 90-60-90, extra libidó... Ez sem átlag.
2023. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
82%
A nők többségének fogalma sincs, hogy az én autóm mennyibe kerül. Egy bizonyos havi jövedelem elvárása viszont nem irreális, én se mennék hozzá egy lúzerhez, ha nő lennék.
2023. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem átlagos elvárások
2023. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
30%
Én beismerem.
2023. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
92%

Te sem sokszor voltál nő közelében, kérdező, párkapcsolatban meg aztán főleg nem.

A népesség töredéke olyan, hogy anyagi vagy presztízs elvárásokat támaszt a párja felé, és nem a "nők", hanem egy rétege az EMBEREKNEK. Tehát férfiak is vannak anyagiasak, meg morálisan renyhék.

Szóval nem, ezek nem az átlagos női elvárások. Meg nem átlagos elvárások semmi alapján. És ne hitegesd magad, ha ezekkel mind rendelkeznél, nem feltétlen jutna neked több nő, mert ahhoz inkább értelmesnek, kedvesnek kéne lenned, meg becsületesnek, meg tudod... kevésbé incelnek.

2023. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
10%
Magukkal se őszinték, ahogyan másokkal se.
2023. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
84%
Majd amikor te beismered, hogy nem a túlzó elvárások, hanem a kisebbségi komplexusod miatt nincs nőd.
2023. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
12%

#2 a hosszú haj azért legyen már alap egy nőnél, de lehet barna is. 90-60-90 igen, erre kell törekednetek, és minimuk közepes vagy nagyobb, formás, feszes, természetes cickók, ez is fontos. Nem akarok elő szilikonbabát. Kacsa-száj is kizáró ok, mert undorító.

És hát a libidó, a napi 1-2 azért legyen meg, az már jó, a felett én elengedem, időm se lenne rá. Természetes napbarnított legyen, se a hófehérkéket, se a szolis grillcsirkéket nem szeretem. Valamint ne legyenek óriási műkörmei, és ne féltegesse őket, mert attól agyf.szt kapok.

Szerintem ez normális elvárás, semmi irreális nincs közte.

Csak sok lett az idióta botox meg szilikon, és tetovált, piercingezett tyúk, emiatt van ennyi kitétel, ezek tiltólistásak. 1-2 kisebb tetkó még elmegy, piercing kizárva, kb ennyi.

Egy normális nőnek ez mind alap. Olyan meg nem kell, aki nem élvezi a szexet, vagy sose volt még orgazmusa. Fap.nák kizárva. Tanulja meg egyedül, ne velem próbálgassa magát.

2023. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
92%

minimuk közepes vagy nagyobb, formás, feszes, természetes cickók


Kifizeted annak, akit a sors és a genetika kicsivel áldott meg?


És neked nem kell ilyen-olyan nő, nekünk meg nem kell 70-es IQ, mint ami neked van.

2023. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!