Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melegek, akik gyárban dolgozna...

Melegek, akik gyárban dolgoznak!Felvállaljátok magatokat, vagy titkoljátok?

Figyelt kérdés
Érdemes felvállalnia magát az embernek olyan munkahelyen, ahol nem csak értelmiségi, művelt emberek dolgoznak?
2023. aug. 23. 08:05
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Úgy általánosságban mit gondoltok erről?

Jobb megtartani ezt az infót, nehogy valaki felhasználja, ellenetek fordítsa?

2023. aug. 23. 08:07
 2/26 anonim ***** válasza:
19%
Titkold a munkahely nem otthon ahol szorakozol meg hat"buz*skodsz"...
2023. aug. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Abszolút nem vagyok meleg, férfiakat szeretem, de ahol kevés ember jelképezi a munkaerőt, nincs összetartás az emberek között, a munkához való feltételeket sem akarják teljesíteni a vezetők, nincs biztos jövőképük a munkavállalóknak, nincs motiválás sem feléjük, ott aztán a legegyszerűbb jelzőket megkaphatja bárki, mert szóval dobálózni könnyebb, ahogy itt is, mindenki ezt teszi oktalanul, persze itt vannak moderátorok.
2023. aug. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem meleg, de más, lmbtqxyz-be tartozó stikkem van.

A munkahely az munkahely, miért kéne tudnia bárkinek ott, hogy én mit csinálok otthon a szexualitásommal? Abszolút magánéleti téma, amihez konkrétan még a saját anyámnak sincs köze, nemhogy kollégáknak.

2023. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#4


Mondjuk, ha rákérdeznek.

2023. aug. 23. 09:50
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Az egész üzem előbb tudta, hogy leszbikus vagyok, mint hogy én ott elmondtam valakinek, és egyébként sem akartam, mert nincs hozzá közük. Undorító közeg volt.


Ilyesmire nem illik rákérdezni, főleg, ha nem is állnak hozzád közel. Elháríthatod a válaszadást.


Összegezve: én nem tenném, semmilyen munkahelyen, mert nem releváns információ.

2023. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

#6


Erről beszélek, elég, ha csak valaki azt hiszi és elterjeszti.


Én sem mondanám el, nem azért, mert szégyellni kellene, hanem lehet visszaélnek vele, vagy van, aki direkt ezért tesz be neked, mert ő homofób.


Sajnos amilyen frusztráltak az emberek érdek nélkül is belédkötnek, pusztán szórakozásból.

2023. aug. 23. 10:41
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleg lennék, semmiképpen fel nem vállalnám. Dolgoztam ilyen helyeken, és már csak azért melegnek hittek, mert nem számoltam be a nemi életemről, sose szálltam be a szexuális tartalmú trécselésekbe. (Akkoriban még szűz voltam.)
2023. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Az lemaradt, hogy rendszeresen kaptam gúnyos beszólásokat, meg körberöhögéseket.
2023. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Szörnyű lehet ilyen buták között dolgozni az biztos, sokan diplomával is kényszerülnek ilyen helyre.
2023. aug. 23. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!