Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bemenjek dolgozni?

Bemenjek dolgozni?

Figyelt kérdés

Masfél hete dolgozok egy gyárban, de az újakkal, mint velem is állandóan kiabálnak, hogy nincs darabszám... Gyalázatos meg olyan, mintha ott se lennék 88% alatt... Tényleg igyekszem csinálom de 83% volt eddig ami a legjobb volt amúgy 55%


Mindig ha oda jönnek bunkó megjegyzést tesznek a munkára.



2023. aug. 25. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondj fel
2023. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon nem lehet ilyen körülmények között dolgozni, és láthatóan nem is akarnak segíteni vagy emberszámba venni. Mondj fel és keress normális munkát. Ne maradj ott tovább.
2023. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van más lehetőség és nem fogsz éhenhalni, amíg megtalálod, lépj le onnan amilyen gyorsan csak tudsz.
2023. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ne mondj fel, ha tényleg nincs más lehetőséged, én inkább vállalnám ilyenkor a munkanélküli segélyt, vagy a tartalékokból élést. Mondom ezt úgy hogy sose voltam az említett helyzetekben, de idegroncs nem akarok lenni.
2023. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nemrég jöttünk haza külföldről szóval van tartalék. Br. 260 ezerben vagyunk amúgyis. Ma nem megyek be majd azt mondom lekéstem a buszt... Egyébként sem adtak telószámot h szóljak ilyenkor + nem is ott vagyok ahova eredetileg szántak csak azért vagyok ebben a műszakban , mert kevesen vannak.


Csak kicsit úgy érzem h lógok meg nekem semmi nem jó. Vannak szakmáim igazából azért jöttem gyárba, mert ide adtam be először meg ide is vettek fel egyből aztán h addig is legyen valami. De hétfőn bemegyek.

2023. aug. 25. 12:30
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha ez olyan meló amivel nem hátráltatod a munkatársaid akkor szarjá bele.
2023. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bruttó 260? Nem írtad el? Ez még nettóban is lópénisz. Ha a környéken is ennyit kínálnak, akkor az a környék felejtős nagyon. Még akkoris ha van tehermentes lakásod.
2023. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem írtam el ennyi az annyi, 3 műszak. Környékben is ennyi a gyári fizetés. Nem tehermentes az ingatlan,de erősen gondolkozunk a költözésen. Itt a környéken nincs semmi. Persze mérnökököknek stb azoknak van és kb ilyen hirdetések hada. Egyébként Hatvan mellett lakunk 20 km-re.
2023. aug. 25. 12:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Braunban Gyöngyösön br. 1800 ft os órabérrel hirdet
2023. aug. 25. 12:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért jöttél akkor haza?

Én biztos tanulnék nyelvet ha esetleg eddig nem tudtál és mennék vissza.

Mondom ezt úgy hogy én sem Magyarországon dolgozok. Bruttó 260 eszem megáll, ezért a pénzért csókoljanak kezet és örüljenek ha reggel időben beérsz kb.

Betanított munkával egy hét alatt keresek kinnt nagyon lazán ennyit.

2023. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!