Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mostanában sokat szorongok,...

Mostanában sokat szorongok, amire a meló ratesz egy lapáttal?

Figyelt kérdés

Háziorvosom írt fel xanaxot, hogy dobjak be egyet szükség esetén.


De nem akarok rafuggni se.


Ki, hogy szokta levezetni a sok stresszt? Mindenre nyitott lennék a drog és alkoholon kívül


2023. szept. 4. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Edzőterem, futás, testi kifarasztas minél több. Nem fog kelleni a Xanax.
2023. szept. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 arpi1969 ***** válasza:
66%

hát a melótól nagyba függ

például a vendéglátóiparban az "alkohol" a segítség a rum, a pálesz


DE általánosságban is 1 pohár sör hatékonyan csökkenti a stresszt


és ha van egy jó haver a közelben az a legnagyobb segítség segít megoldani a váratlan helyzeteket


gyümölcsöt kell enni az is javítja a közérzetet

2023. szept. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 arpi1969 ***** válasza:
13%
Ha végiggondolod hogy az orvosok milliókat keresnek havonta (aki a xanaxot felírta), szóval azis sokat segíthet
2023. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer hetekig szorongtam mert hólyag gondjaim voltk és emiatt nehezebb volt hazajutni a munkából és néha meg is kellett állnom nyilvános wc-nél és egyszer nem tettem így és bepisiltem itthon :(
2023. szept. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%

#1-es válaszához annyi, hogy nem olcsó egy edzőterem bérlet vagy napi jegy

Nem mindenki teheti meg.

Én is belevágtam, de abba kellett hagynom, mert nem engedhettem meg magamnak azt a plusz kiadást.

Fontosabb helye volt a pénznek az amúgy is megdrágult élet mellett.



Kerdező.


Segít ha beszélgetsz valakivel.

Pároddal, szomszéddal, baráttal.

Esetleg el mész sétálni, mert nem árt egy kis környezetváltozás.

A mozgás ingyen van és ha van időd munka után, akkor levezetheted egy kis esti futással a napot.

Nem kell 10 kilométereket futni, elég fél óra mozgás.

De az is lehet, hogy teljesen ki vagy merülve és csak több pihenésre van szükséged.

2023. szept. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 Tizen egynéhányezer forint egy havi bérlet, ami a fizikai és mentális egészséged szolgálja. Ha ezt az összeget nem vagy hajlandó saját magadra fordítani, akkor szó szerint akármi másra költöd, értelmetlen, mert nem fog akkora hasznot hozni, mint az egészséged. És itt nem is arról van szó, hogy feltétlen konditeremre kell költened, de mi lehet fontosabb, mint az, hogy az egészségedért mindent megtegyél?

Másrészről pedig, ha ez a havi összeg komoly megterhelést jelent, azonnal válts munkahelyet, mert ez azt jelenti, hogy kegyetlenül alul vagy fizetve.

2023. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#7 Nyugodtan személyeskedj, legalább megmutatod, mennyire hatalmas szinten állsz. Így legalább már értem, hogy miért nincs piacképes tudásod, hogy kb 15ezer ft-ot ki tudj fizetni egy kondibérletre. Jó nélkülözést! ;)
2023. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 arpi1969 ***** válasza:
haverom mamája gyógyszerügynök. (egyébként is miliárdosok) olyan bankártyája van amiről korlátlanul költhet ajándékra a körzeti orvosoknak. Kanári szigeteki utazás a minimum ajándék. A xanax mellé ezek a plusz infók.
2023. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!