Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden munkahelyre kell vinni...

Minden munkahelyre kell vinni a 8 általános bizonyitványt? Nekem nincs meg a 8 iskolám, de le szeretném tenni de elöször munkát kell találjak. Gyárakban is kérik vagy ott nem?

Figyelt kérdés
2023. szept. 21. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jelezd ott, ahova dolgozni mennél, és ők majd megmondják.
2023. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Hát a 8 általános azért minden munkahelyen kötelező....
2023. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pár év, mikor kötelező volt a belépéshez bizonyítványt benyújtani, de most már nem kell.
2023. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Most megnéztem neked a Profession.hu-n, a legtöbb helyre kérnek 8 általánost, de van olyan, ahova nem. Persze az sem mindegy, hol laksz.

Viszont sürgősen kezdj ezzel valamit, iratkozz be esti iskolába, mert ha nincs meg a 8 általánosod, egy nyamvadt jogsit sem fogsz tudni letenni, és egyre nehezebb lesz az életed.

2023. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Volt egy pár év, mikor kötelező volt a belépéshez bizonyítványt benyújtani, de most már nem kell."

Ahol előírás a 8 általános iskolai végzettség, ott el fogják kérni.

2023. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítanék. A legmagasabb végzettséget igazoló bizonyítványt szokták kérni a munkavállalótól, függetlenül attól, mi az elvárás a munkakörhöz. Tehát ha valahol 8 általános az elvárás, de valakinek diplomája van, akkor ő a diplomáját fogja bemutatni, és a többit, ami előfeltétele (érettségi, általános iskolai bizonyítvány) nem kérik el. A kiegészítő bizonyítványokat szokták kérni még, pl. nyelvvizsga.

Kérdező, keress olyat, ahol nem elvárás a 8 általános. Esetleg regisztrálj munkaerő közvetítőhöz.

2023. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5. Nem a munkaköri előírásra gondoltam, hanem a könyvelőknek volt kötelező adminisztráció a belépésnél. Nemcsak a személyi adatokat kellett megadniuk a hatóság felé, hanem a bizonyítványról is adatokat. De ez talán csak 2 évig tartott.
2023. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Mennyire kell lustának és igénytelennek lenni ahhoz, hogy valaki még a 8 általánost se végezze el? Már az is ultragáz, ha csak annyi van...
2023. szept. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8 válaszoló: ha nem tudsz semmit akkor ne irj hülyeségeket!

Nem voltam lusta! Csak tudod nem mindenkinek adatott meg az hogy jó körülmények között éljen. És ez miatt nem kell le nézni a másikat, mert ő is ember.

2023. szept. 24. 11:49
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
#9 17 éves korom óta dolgozom, mellette leérettségiztem, szakképesítést, diplomát szereztem. Nem veszek be semmilyen rossz körülmények maszlagot; aki akar az tud tanulni és tanulni fog. Aki nem akar, az meg gyártja a kifogásokat. Olyan nincs, hogy egy általános iskolát ne lehessen elvégezni, ez nettó lustaság.
2023. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!