Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem tudok jelentkezni a...

Miért nem tudok jelentkezni a Kfcbe?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen látom hogy Kfc-be keresnek éttermi munkatársat.Mindenhol látom.Az éttermek falán kiplakátolva,kb az összes álláskereső oldalon.Ha viszont rámegyek az egyik hirdetésre és rámegyek a jelentekzni felületre akkor mutatja hogy tolt aztan eltunik es semmi.Akárhányszor megnyomom nem tölt be.Mindegy melyik városban vagy melyik állaskereső oldalon,nem engedi.És azt se gondolnám hogy már nem aktuálisak mert egy párra ma is akartam,és ma lettek fel rakva a hirdetések.Nem tudja valaki hogy ez miért van? Ja és minden mást betölt,csak a kfc állásokat nem.

2023. szept. 27. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld inkognitó módban, ha nem sikerül, akkor az oldallal van baj. Menj be személyesen, hagyd ott a jelentkezésed. Van megoldás, csak életképesnek kell lenni egy picit ;)
2023. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
inkognitó nekem is a megoldás
2023. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az üzletet, hogy ez a problémád, és inkább e-mailben adnád be a jelentkezésed, adjanak egy címet.
2023. szept. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Minek akarsz et ott dolgozni?
2023. szept. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, gondolom pénzért.
2023. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem se dolgozz ott, hidd el, nem èri meg. ( Sajàt tapasztalat)
2023. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!