Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jövő héten kezdek az első új...

Jövő héten kezdek az első új munkahelyemen és egy kicsit izgulok ,hogy milyen lesz az első munkanap és a kollégák ,milyenek lesznek?

Figyelt kérdés
Segítséget köszönöm szépen ha tudok ,hogy nektek milyen volt az első nap.
2023. szept. 29. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem ertem a kerdest se...miben segitsunk? Honnan a sz*rbol tudnank erre erdemben valaszolni? Ha leirjuk, hogy nalunk jofejek voltak meg tok jo volt minden attol meg te lehet a vilag legnagyobb bunkoi koze csoppensz...
2023. szept. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
Zombik lesznek, akik széttépnek és megesznek.
2023. szept. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell betojni, gondolj arra, hogy az ottani kollégák is voltak valaha első naposok. Valószínűleg az lesz, hogy a főnök fogad, bemutat mindenkinek, aztán berak valaki mellé,aki a betanulásban fog segíteni (nálam legalábbis az összes munkahelyemen így volt). Az első hetek úgyis az ismerkedésről szólnak, belelátsz a munkafolyamatokba, kötelező új belépőknek szóló tréningeken veszel részt stb. A munkatársaktól nem kell félni, ne várd, hogy majd egyből cimbivé fogadnak,de legyél rájuk nyitott. Ha hívnak ebédelni pl, akkor ne zárkózz el.
2023. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
En ugy mentem oda hogy tudom magamrol, hogy a munkat 120%osan el tudom vegezni es hogy joarc vagyok mindig mindenhol konnyen haverkodok. Szoval az volt a kerdes hogy nekem megfelelnek e ok 😀
2023. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!