Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmennétek rendszeresen a...

Elmennétek rendszeresen a kollégákkal ide - oda? Vagy el is szoktatok menni?

Figyelt kérdés

Kitalálta egyik kolléga, hogy havonta egyik pénteken találkozzunk mindig máshol, étterem, szórakozóhely. Nemcsak a városban, másikban, rendezvényen.

Kicsit megsértődött az ötletgazda, hogy én azt mondtam, hogy ez nekem nem tetszik, ott a család, meg kinek az autójával megyünk, drága stb. Persze én vagyok ingázós, többiek egy helyen laknak, nem ugyanaz. Meg hát nem is lenne olcsó.

Nálatok van ilyesmi? Nem egy italról van szó.



2023. okt. 5. 06:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de ha volna sem mennék. Épp elég a melóhelyen látnom és hallanom a kollégákat.
2023. okt. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Havonta nem, max félévente, de nem drága helyen
2023. okt. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Van ilyesmi. Megy a fene. Elég őket elviselni napi 8 órában.
2023. okt. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Szeretem a kollégáim,de biztos nem mennék ilyen gyakran munka utáni találkozókra. A munkaidőn kívüli életem fontosabb, és ha ezért kiakadnának,az az ő bajuk.
2023. okt. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Shaddark ***** válasza:
62%

Mi havonta moziba, félévente kirándulni járunk.

Aki éppen ráér persze, nem kötelező.

Szerintem ennél sűrűbben csak adott társaságnak lehet jó, ahol pl. nincs / kevés a családos kolléga.

Heti egy alkalmat egyedülállóként simán össze lehet hozni ha van hozzá kedve az embernek, családdal már inkább nyűg mint jó buli ilyen sűrűn.

Havi egy szerintem belefér, persze csak ha van kedve hozzá az embernek. Ha ennyi időt sem tud valaki magára fordítani ott valamit át kell gondolni mert hosszú távon akár egészség károsító is lehet ha ennyire alárendeljük magunkat a céloknak.

2023. okt. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a munkaközösség, akkor igen. Egyszer dolgoztam olyan helyen, ahol mindenkinek volt igénye találkozni, de kb. félévente volt ilyen találkozó, és nem volt kötelező a részvétel, mindig az jött, akinek kedve volt. Ha megsértődött az ötletgazda, akkor már rég rossz, mert nem érti mi az ilyeneknek a lényege, szeretetet nem lehet kicsikarni. Szóval valszeg a te munkaközösségedbe én sem járnék.
2023. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem mennék. Volt olyan munkahelyem, ahol bevezették ezt a havi csapatépítőt, drága étterem, a fizunk meg szar, és persze mindenkinek a sajátját kellett fizetnie. Egy ilyenen voltam, az is szar volt, főleg, hogy volt ott olyan ember is, akit ha nem büntetnék szívesen megölnék. Aztán egy másik munkahelyemen volt hogy kitalálták hogy mennek forralt borozni a karácsonyi vásárba. Na hát én nem szeretem a bort és más kva drága dolgot sem akartam venni, fagyoskodni sem, meg munkaidő után bocs de én csak a párommal akarok összebújni, nem félig idegenekkel tölteni azt a kevés szabadidőmet. Megmondtam, hogy nem érek rá, de lesz.arták. Megvárták, amíg elmegyek munka után mosdóba és összepakolok, mondom de ne várjatok induljatok mondtam hogy nem megyek. "Ja de azt hittük mégis jössz". Mi a f.aszból hittétek azt ha világosan megmondtam, hogy NEM? :D A mostani kollégáimat meg munkaidőben is alig viselem el, nem még programozzak velük akár csak egyszer is az életben :D
2023. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Megy a franc, egy rakáson laknak Pesten, az iroda Budán, én meg egy másik városban. Ha iroda közelében meginnánk néha egy sört meló után arra vevő lennék de ezek pesti fancy éttermekbe szeretnek járkálni, kb. negyed évente, valamilyen ürüggyel. Valamilyen ürüggyel én meg mindig kimentem magam :D Irodaház, kötelező nagy csapatépítők: bőven elég. Aki akar tud velem találkozni, de ezek egymással akarnak és mindenki mást sz*patni. Kösz, nem kérek belőle.
2023. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki. Nem puccos étterem de mondjuk alkalmanként 5-8 ezer forint egy tartalmas programra, iszogatásra belefér. Nálunk évi 2-3 csapatépítő van kb, felőlem simán mehetne havonta. Persze nekem nincsen családom, másoknak meg van. Tök jó a közösség, igazából mindenkit kedvelek a szűkebb meg a tágabb csapatból is, de kicsit hiányzik hogy munkán kívül is néha csináljunk 1-2 dolgot.
2023. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
5: Magamra fordítani bőven tudok időt, ennél sokkal többet is. De nem a kollégákra.
2023. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!