Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha szabadságot vettem ki egy...

Ha szabadságot vettem ki egy napra azt még visszavonhatom ha meggondolom magam? Bemehetek mégis dolgozni olyankor ha úgy döntök?

Figyelt kérdés
2023. okt. 13. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ezt cserével szoktuk megoldani, ha nincs más.
2023. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyivel előtte gondolod meg magad. Valamint az is, hogy hogyan oldják meg a helyettesítésedet. Ha esetleg valaki külsős közvetítőssel, aki már bekalkulálta az aznapi keresetet, akkor nyilván nem örömmel csesznek ki vele, és mondják le a műszakját az utolsó pillanatban. Ha csak más kollégák dolgoznának helyetted, akkor simább.
2023. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem probléma. A bérszámfejtő hó elején összesít.
2023. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Munkahely és főnökfüggő. Az én irodai munkám egy napra nincs helyettesítve, szóval semmi nem történik, ha reggel megjelenek, hogy mégis bejöttem, csak a felettesem/bérszámfejtés felé kell jeleznem, hogy bocsi, mégsem vettem ki ezt a napot. Mondjuk ha Tescóban úgy szervezik a műszakot, hogy veled nem számolnak, akkor nem hiszem, hogy engedik, hogy dolgozz. Ugyanígy gyár, műszakos munkák stb.
2023. okt. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!