Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Letagadjam a diplomám?

Letagadjam a diplomám?

Figyelt kérdés

Kidobtam az életemből 4 évet azzal, hogy egy vidéki, neve nincs egyetemen elvégeztem egy mérnökinformatikus bsc képzést és így lett egy diplomám. A probléma csak annyi vele, hogy rühellem az informatikát és semmihez sem kunyítok, nincs érzékem és eszem sem hozzá. Hogy lett meg a papír? Csalással! 4 év intenzív csalással és puskázással, 0 perc tanulással. Egy informatikai munkahelyre sem vesznek fel mert minden teszten elbukom. Egy alap ciklust nem tudom leprogramozni.

Jelentkezem minden biorobot hulladék munkára amihez nem kell semmi szakma, de túlképzettségre hivatkozva elutasítanak...



2023. okt. 18. 18:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
87%

#3

"És ha ott töltöttél 4 évet, valami csak ragadt rád, hogy alapja legyen új ismereteknek."

Ezt egyébként kétlem.

Sokszor bejárni sem kell az órákra és ha be is mész, akkor is aludhatsz. Ha valaki csalással akar papírt szerezni és teljesen leszarja, akkor bizony ez a végeredmény.


De egyébként még ha végig is csinálta volna az első 1-2 félévet, akkor is nagyon messze lenne egy állás betöltésétől, mert az első 4 félév alapozás szokott lenni.


#7

"Nem hányok mindentől, de a legtöbb infós meló az programozás vagy linuxon hálózatozás amiktől bizony hányni támad kedvem."

Tesztelést néztél? Én is tudok olyat, aki fejleszteni nem szeretett, de a teszteléssel nem volt baja.

2023. okt. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
87%

Ha tudsz angolul akkor IT Helpdeskre simán tudsz menni.

Ott komoly informatikai tudás sem kell, szinte betanított meló, a komplexebb hibákat meg küldöd tovább felsőbb szintre.

2023. okt. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
74%

Tagadd le, ha betanított melóra mész. Én vagyonőr vagyok évekòta, küzdősportolok/van versenykönyvem is/. Öt szakmám van, érettségim, beszélek angolul, fegyvervizsgáim vannak, B jogsim, gépkezelő jogsim, és most végzem az egyetemet. Na, elküldtem egy önéletrajzot a MÁV-hoz, hogy FBŐ akarok lenni, és visszautasítottak, mert ,,túlképzett" vagyok, pedig ezeknek a felét ha beírtam. Nem számított az sem, hogy több éve őrködöm, megvannak a fegyverismereti vizsgáim, nem számított a küzdősport sem, semmi. Túlképzett vagy, tünés.

,,Hova tűnt 4-5 év az életemből?" Írd be azt, hogy külföldön dolgoztál, és ennyi. Úgysem tudják ellenőrizni. Írd, hogy gyümölcsöt szedtèl vagy mit tudom én.

2023. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

Akárhogy nézem, te k*rva jó csákó vagy!!!! :)))))

Megnevettettél ma este! :)

2023. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!