Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viselitek el amikor a...

Hogyan viselitek el amikor a főnökötök úgy beszél veletek mint a kutyával?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 15:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Normális helyen dolgozok, ezért ilyen nem fordulhat elő.
2023. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Velem sem fordult elő még ilyen. Volt olyan, hogy kaptam negatív kritikát, de normális stílusban megfogalmazva és általában a javamra szolgált. Ha meg azért beszél így, mert ideges és nem tudja kezelni, az az ő problémája, nem kell magadra venni.
2023. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Én mindig azt hallgatom, hogy nekem kell igazodni a céghez, pedig mindig megsértik az embert, erre jön az, hogy műszakonként egy embernek kell a hátán cipelni a munkahelyet, visszafelé semmi pozitívumot nem kap az ember. Mikor csinálnak frissítéseket a jó készülékeken, akkor olyan állapotú lesz az összes, hogy a gombokat sem lehet megnyomni, mert lefagy az egész, aztán így cseréljen az ember árakat minden osztályon. Elvárás az, hogy legyen kedves az ember, de nekem sokat kellett fizetnem, hogy az tudjak maradni.
2023. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok az a bólogatós csicska kutyus, úgyhogy tudtara adom, hogy illene viselkednie.
2023. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Felmondtam :D
2023. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon egyszerűen: sehogy.
2023. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, pacsi, én is. :D

Akkor meg az volt a baj, hogy én hogy képzelem és mekkora gyökér rohadék vagyok. De mindegy, hisztériázzanak, már nem hallom, amúgy meg bekaphatják.

2023. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

SEHOGY. Ha a fönökön megpróbálná, akkor azonnal megkapná a felmondásomat.

De eddig még soha nem fordult elö ilyen, normális helyeken dolgoztam mindig, normális fönökökkel

2023. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Jól. Nincs mit ezen elviselni. Bár ilyenkor a karma törvényét ismerve muszáj megalázzam, amivel észre veszi magát.

Előző helyen igazából nem tanult szegény fiú, így vártam mikor rúg ki, de végül én mondtam fel, mert nem dolgozom hisztis gyerekekkel, se beosztottal, se kollegával, se főnőkkel.

2023. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem viselem. Akkor fordult ilyen utoljára elő amikor fiatal voltam és bármit meg lehetett tenni velem, azóta tanultam hogy nem kell ezt elviselnem.
2023. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!