Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma lett volna egy call centere...

Ma lett volna egy call centeres interjúm, de lemondtam és kértem egy másik időpontot, mert lebetegedtem. Esélyes, hogy már nem kapok másik lehetőséget?

Figyelt kérdés

Ma lett volna ez az interjú, de estére eléggé lebetegedtem, már előző nap is éreztem, hogy valami nem okés, így írtam egy SMS-t az illetékesnek, reggel meg is nézte, de még nem válaszolt rá.


Aggódnom kellene amiatt, hogy nem fogok tudni egy másik időpontot kapni??:(


Nagyon szerettem volna elmenni és érdekel is a munka nagyon, de így nem tudtam megjelenni. Rosszul is érzem magam emiatt, hogy nem tudtam menni és valószínűleg nem is fogok már tudni.


Így írtam meg az SMS-t egyébként:

“Szia. Megoldható volna egy másik időpont kérése? Betegség miatt a mai nap sajnos nem fogok tudni megjelenni az interjún az interjúztató egészségére való tekintettel és így én sem tudnám megfelelően végigcsinálni az interjút.

Nagyon hálás volnék, hogyha kaphatnék egy új időpontot, mivel szimpatikus maga a cég és örömmel mutatnám be, hogy alkalmas volnék arra, hogy a ti csapatotokhoz tartozzak.


Köszönöm szépen a megértésed és elnézést emiatt a kellemetlenségért.”


Nem tudom pontosan, de gondolom, hogy egy SMS is befolyásoló tényezője lehet annak, hogy eltudjak menni máskor vagy sem.



2023. nov. 2. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Te ezt most viccnek szánod?


Call centeres állás és SMS-t írsz? Lol...

Az lett volna a minimum, hogy felhívod. De tudom, hogy kamu a kérdés és csak ilyen napi munkaügyi poén..

2023. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Aki már előző nap tudja, hogy beteg, aztán másnap odadog egy SMS-t biztosan nem hívnám be még egyszer.


Hanyag vagy és tiszteletlen. Az a minimum, hogy felhívod őket ilyenkor.

2023. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
A minimum, hogy személyesen odamész egy új időpontot kérni!
2023. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Sms? Nem hinnem.. Altalaba aki igy indit az megbizhatatlan es a kesobbiekbe is kifogasokat gyart.
2023. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Az SMS pötyögtetés miatt ezt már el is buktad.
2023. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
HR-en dolgozok évek óta, ha valaki ilyen tiszteletteljes módon mondja le (és legalább lemondja!), az miért ne kaphatna új esélyt. Ha meg emiatt nem egyeztetnek veled új időpontot, akkor szard le őket és jelentkezz máshova. Van bőven lehetőség.
2023. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Jézusom, ti mikbe vagytok?

Max. annyit tudok a kérdezőnek felróni, hogy túl körülményesen fogalmazott. Miért kéne telefonálni? Azért, mert call centeres munkára jelentkezett? És, ha elment a hangja? Nem mondta, milyen betegség, simán lehet, hogy nem tud beszélni, és ha tud is, én anyámat is szégyellem felhívni, ha be vagyok rekedve, valamiért utálom, ha látják, mikor gyenge vagyok. Egy idegent biztos nem fogok berekedve felhívni.

Igazából, ha a HR-es úgy gondolkozik, mint itt pár válaszoló, hogy emiatt a kérdező már ne is kapjon új lehetőséget, akkor igazából a kérdező járt jól, amiért nem kell ilyen cégeknek dolgoznia.

2023. nov. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen jó ez az sms!

Jelezted időben, ez a lényeg!


Ha nem kapsz másik időpontot akkor örülj neki, hogy nem fogsz egy ilyen cégnél dolgozni!


Mi lett, kaptál?

2023. nov. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem lett folytatása a történetnek. Miután jobban lettem, gondolkodtam rajta, hogy felhívom a HR-es hölgyet és megbeszélem vele, mert szimpi volt a cég és olyan helyen is volt az iroda, ahova szívesen bejártam volna, de jobbnak láttam, ha nem keresem és lehet, hogy még cikibb helyzetbe sodortam volna magam ezzel.
2023. nov. 13. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!