Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek gàz ha ràirok a...

Szerintetek gàz ha ràirok a cégre ,hogy nincs e felvétel?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon elvagyok keseredve vagy érettségim és szakmàm is. Igaz màr szakmàban ,akkor sem tudtam elhelyezkedni. Szeretnék még idén munkát de szerintem màr mindenhol 2024 a kezdés. Vagy ne adj fel ilyenkor is vesznek fel embert esetleg gyàr. Jelentkeztem most nyíló üzletekbe még kfc-be ami most fog nyílni onnan se jeleznek. Egyre jobban olyan érzésem sem van ha 25 éves vagy ,hanem az feletti akkor öreg vagy.
2023. nov. 5. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Áruház, üzlet, vendéglátó? Ha Bpest vagy dunántúli régió akkor biztos találsz munkát.

A többit kevésbé ismerem.

2023. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem gáz. Adj fel rendesen önéletrajzot, stb. hátha mégis lesz felvétel, és esetleg ha bejössz nekik, akkor szólnak.
2023. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Simán csak küldj önéletrajzot. Ha meg sürgős a meló, sereg, rendőrség nem érdekel?
2023. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz. Egyáltalán nem az. Én úgy kerültem a mostani cégemhez, hogy küldtem egy önéletrajzot és írtam egy kísérőlevelet, hogy amennyiben lesz üresedés, vagy most van hely, szívesen mennék hozzájuk dolgozni. Egy hónap múlva behivtak... Utána meg vártak rám két hónapig, annyi volt a felmondási időm az előző helyen.
2023. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Ezrével küldd az önéletrajzokat, és ne várj semmilyen választ. Egyszerűen készülj fel arra lelkileg, hogy ez mostanában nem szokás, neked meg most az a "munkád nyolc órában", hogy minél több céghez beadsz önéletrajzot, motivációs levelet, stb., és hátha alapon valaki válaszol. Persze elsősorban a hirdetésekre válaszolj, de aztán meg mehet oda is, ahol nincs hirdetés, csak valami elérhetőséget látsz.
2023. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodtan megteheted, bár sokuknak van karrier feületük a neten, így előtte azt vadászd, mielőtt rájuk írsz.
2023. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Ne legyél elkeseredve, az nem jó tanácsadó a szükségből keresés pedig rossz tanácsadó.

Több önbizalmat egy picit akkor mit szóljon egy 50 éves, hogy már nyugdijas és nem kell senkinek?

Picikét szedd össze magad, rendben? ird ide is ki, hogy mit keresel hátha itt is van valaki akinek a valakije keres hozzád hasonló „szakembert”. Én anno az albérlőimnek is kerestem munkát az egyiknek épp gondja akadt a kovid alatt, az éppen a lakásomat kifestő cégnél megkérdeztem, hogy nincs-e neki munka, aki adott is volna neki, szóval …sosem tudod hol mikor és kinek mondod el, hogy munkát keresel.

Rengeteg helyre küld el, de ne kétségbe esve keresd, hanem bizakodóan és nem görcsösen akard, amig még van miből enned és laknod addig nyugi..

Tehát az érzéseket a fejedből takaritsd ki, hogy miket gondolsz egy egy alkalomról, és helyezd bele helyette a pozitiv hozzá állást, de nem görcsösen !!!! azt a gondolatot dobd ki érted? nem a te gondolatod!

2023. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Apàmat àpoltam 0-24 demens volt szóval ez nem nyerő kezdés előtte voltak munkàim . Amikor beütött nála akkor találtam volna jó melót fel is vették volna szerintem a kért elvàràsok megvoltak. Most olyan két szék között érzem magam jobb lett volna ha akkor elmegyek arra a melóra ,de akkor abban a helyzetben nem láttam mást mint hogy nem tudom a kettőt együtt megoldani. Màr bánom. Hát 32 évesen sem jobb a helyzet munkakeresésnél. Amúgy Nyugat-Mo. részen vagyok.
2023. nov. 5. 15:08
 9/15 anonim ***** válasza:
Minőségien elkészített önéletrajz motivációs levéllel, na, azt kell küldened. Ha nincs ilyened, neten találsz, pl cv maker, de azt mondd le a mentés után.
2023. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a kétség nem jó tanácsadó!


ird ki ide mit keresel és ird ki a face-re is akár a marketplacere bárhová milyen munkát, hogy milyen munkát keresel, aki elszánt és nem hagyja a kétséget beengedni az életébe az talál bármilyet hidd el :-) sok sikert!

2023. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!