Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen esetben elmennétek az...

Ilyen esetben elmennétek az állásinterjúra, vagy felesleges? Magyarázat lent, lehet kicsit hosszú..

Figyelt kérdés

Nyár közepén adtam be egy munkahelyre a szülővárosomba az önéletrajzomat, párommal ekkor 2 éve úgy voltunk együtt, hogy hétvégén tudtunk talalkozni csak (ő ott lakik, én Budapesten), aztán kitalálta, hogy mégis én költözzek oda vissza(nem ezt beszéltük meg eredetileg) , Budapesten nem igazán talált allashirdetest ami értelmes fizetést írt, így nem is jelentkezett sehova.


Lényeg, hogy emiatt eléggé kiakadtam, de mivel volt egy allaslehetoseg a szakmámban (elég ritka ott sajnos) meghirdetve, jelentkeztem.

Lényeg, hogy semmi fejlemény nem történt 2+ hónapig, mi szétmentünk azóta és megismertem itt valakit, akivel együtt is vagyunk, nyilván nem régóta.

Az a helyzet, ez a személy olyan, hogy úgy érzem, ha nem megy tönkre a dolog, a férjemnek is el tudnám képzelni.


És akkor ami a DE:

Ma felhívtak ettől a helytől ahova jelentkeztem, hogy ha érdekel még, mehetek egy interjúra.

Szerintetek van értelme elmenni rá?


Egyrészt nem tudom, örökre itt akarok-e élni Budapesten, másrészt egy rokonom sem lakik itt közel.

Csak ha meg tegyük fel felvennének akkor sajnálnám ezt a kapcsolatot, hogy igazán esélyt sem adtam neki. Viszont tudom, hogy nem szabad egy ilyen friss dolog alapján eldonteni egy ilyen kérdést, hogy hol akarok élni.

De fogalmam nincs, hogy ha elkoltozom mit kezdenék ott magammal.


Igazából teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mit kezdjek az életemmel. Egyedül meg semmire nem fogok menni, ezt már régóta tudom sajnos. Úgy érzem sehol nem találom a helyem.



2023. nov. 6. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék, semmiből nem tart megpróbálni és majd ráérsz utána dönteni, ha téged választanak. Interjú után te is jobban fogod tudni, hogy mennyire akarnál ott dolgozni.
2023. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el az interjúra, és hagyd hogy sodorjon egy kicsit az ár. Lehet hogy szuper lesz minden és ezen a munkahelyen találod meg önmagad és a boldogságodat is.
2023. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj el, az még téged semmire sem kötelez, de adott esetben szakmailag sok pluszt adhat.

Másrészt egy éppen csak alakuló kapcsolat miatt kár lenne elszalasztani egy jó munkalehetöséget.

Ha meg tényleg müködne a kapcsolat, akkor a távolság nem jelent akadályt, késöbb meg majd kiderül, hogyan tovább.

2023. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, mekkora a távolság BP és a szülöhelyed között, másrészt szakmai szempontból mennyire jelentene sokat az adott hely, illetve mennyi esély lenne BP-n hasonló lehetöséget kapni.

De mindettöl függetlenül én mindenképpen elmennék, részben informálódni, ugyanis egy interjú nem kötelez semmire, meg egyébként is ott látod meg, mi a véleményed az adott helyröl.

2023. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmire nem kötelez, ha elmész az interjúra, az sem baj, ha gyakorlod az interjúszituációt, látsz más céget is, tájékozódsz a szakmádon belüli dolgokról.
2023. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!