Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
8 órában dolgozom megváltozott munkaképességűként eddig jó volt a munkám. De a főnököm mostanában folyamatosan kritizál hogy nem elegendő az amit nyújtok ezért a fizetésért és vagy megpróbálom (utolsó esély) vagy visszarak négy órába vagy pedig elmegyek táppénzre, amíg elmegyek nappali kórházba pszichiátriai kezelésre. Holnap reggel nyolcig döntenem kell. Nem tudom senkivel átbeszélni de én tudom hogy mindent beleadtam és hat éve vagyok a cégnél.
2023. nov. 8. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Te vagy a skizofrén srác, aki takarító, igaz?
2023. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elmennék nappali kórházba pszichiátriai kezelésre. ( Te vagy aki folyamatosan több frontint vesz be?)
2023. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen de eddig semmi gond nem volt a munkámmal, igyekeztem nagyon és én is a kezelés felé hajlok csak meg kell tudnom ezzel a feltétellel megtarthatom e a nyolc órámat.
2023. nov. 8. 16:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta ha elmegyek a kezelésre maradhat. 8 óra
2023. nov. 8. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Táppénz és kórházi kezelés.
2023. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De mit szólnak ha azt mondom hogy ez volt a főnököm feltétele. Nagyon fáj mert hat évig megálltam a helyem
2023. nov. 8. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!