Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A1 -es kiküldetés Németországba?

A1 -es kiküldetés Németországba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A véleményeteket szeretném kérni.

Kaptam egy nagyon jó lehetőséget Németországban, Autófényezőként. Viszont A1-es kiküldetéssel lenne, és gondom van a tb-vel.

Mármint olyan gond, hogy sokáig nem fizettem, összegyűlt egy kisebb összeg tartozás, amit már elkezdtem havonta visszafizetni a megadott dátumokon. Lehetséges kimenni így? Valószínűsítem, hogy még nem fizettem vissza annyit, hogy újra aktív legyen a tb kártyám. Így teljesen lemondhatok a dologról, vagy van valami megoldás? (Nyilván a megoldás ha azonnal visszafizetem az egészet, de anyagi okok miatt ez sajnos még nem megoldható)



2023. nov. 9. 21:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért van így megkötve az ember keze, hisz 1 hónapnyi német munkával elképesztően lazán ki tudnám perkálni a szükséges összeget.
2023. nov. 9. 21:22
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Fizesd ki az egész tartozást és probléma megoldva.
2023. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, mint láthattad ez eszembe jutott, csak sajna nincs most annyim egyben, hogy kifizessem.
2023. nov. 9. 22:49
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Pedig ez alap dolog, hogy kifizesd.

Aki annyira alja, hogy ez sem megy neki azt nem látják szívesen.

2023. nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

4# azért megnézném a képedet, amikor 2 gyereket kell etetned, nincs munkád mert sehova, értsd SEHOVA nem vesznek fel hónapokig, feléled a tartalékodat, egészséges emberként a tájára se mész a magyar eü ellátásnak, de fizesd azt a szart, mert az alkoholista gci mocskokokat minden héten elviszi a mentő ingyen és bérmentve.

Na akkor megnéznép a pofádat, hogy eszel, vagy fizeted az eüt.?

Kérdező, menj ki így dolgozni, ott úgyis kapsz e card számot, ott senki nem tudja és nem ellenőrzi hogy neked itt tartozásod van.

Viszont amint kapsz fizut, egybe kifizeted a tartozást, visszakaocsolnak zöldre, utána ki kell jelentened magad onnan. Elméletileg bejelentéstől 15 napon belül ki kell jelentkezned innen.

2023. nov. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Csupasz seggre nem kéne gyereket vállalni, kettőt meg pláne nem.
2023. nov. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

6# de azért ganézza majd ki a retkes seggedet a kövi generáció, mert te lusta disznó voltál nevelni minimum egyet is. Az ilyenek mint te, egyedül fognak megdögleni és az állam tárt karokkal várja az utánuk maradt felhalmozott vagyont.

Csak gratulálni tudok neked kis magányos farkas.

2023. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5-ös köszi a hasznos választ! :) Igen ez megoldás lehetne, csak sajnos nekem kell igényelnem az a1-es papírt (vagy a biztosítottsági papírt) és be kell mutatnom a cég felé sajnos. Azt hittem, hogy a nav-nál vam valamilyen "segítség" ilyen helyzetre, hogy arra a 30 napra visszakapcsolják vagy ilyesmi :/
2023. nov. 10. 10:10
 9/9 anonim ***** válasza:
8# ki mondta ezt neked? Ha ott van munkaviszonyod, akkor biztosításod is ott lesz. E card kártya utólag igényelheted. A szám a lényeg, az meg abban a pillanatban él, amint bejelentenek munkára.
2023. nov. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!