Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az rossz dolog hogy valaki,...

Az rossz dolog hogy valaki, amikor délutánra megy dolgozni hétfőn, akkor hétfőre virradó éjszaka még leissza magát pár doboz sörrel?

Figyelt kérdés
Éjjel 3-4 környékén
2023. nov. 13. 01:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog, egészen addig amíg az a "pár" maximum 2 doboz, mivel akkor délutánra teljesen "tiszta" vagy.
2023. nov. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
ha szeret piálni nem rossz dolog neki
2023. nov. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Leissza magát, de az a kérdés, hogy mennyire. Mert ha tényleg csak 2 dobozzal iszik, akkor az szinte semmi. De ha vetkőzősre, kótyagosra, hányásig issza magát, akkor az már lehet sok lesz. Kivéve persze, ha nem lesz másnapos, és reggel még haza is tud menni letusolni munka előtt. Mondjuk akkor meg az a kérdés, hogy mikor alszik.
2023. nov. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Biztos nagyon boldog, felelősségteljes az élete. Sajnálom.
2023. nov. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez az infó nekem kevés a megítéléshez.

A pár doboz sör mennyi? Mert a pár doboz nekem elsőre üti a "leissza magát" kifejezést. Egy doboz sör egyébként kb. 2 óra alatt megy ki, bár erősen súlyfüggő. Tehát tudni kellene, hogy hány kg, mennyit iszik, meddig, és utána hányra megy dolgozni.

Ha előtte is délutános volt, akkor lehet ez ugyanolyan nála, mint egy 8-16-ig dolgozó embernél, ha este a tv előtt 2 doboz lecsúszik.

Meg azért az sem mindegy, hogy ez rendszeres, vagy csak épp rögtönzött tejfakasztót tartottak vagy hasonló, szerintem akkor is beleférhet, ha nem részegen megy dolgozni, és a munkát el tudja látni, nem mondjuk a wc felett görnyed órákig :)

Munkakörtől is függ, ha mentőt vezet, akkor kipihentnek kellene lennie, ha biztonsági őr egy telephelyen, akkor meg kit érdekel kb. 😀

2023. nov. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogy. Megesik hogy buli van melo elott. Mentem mar be igy reggelre is, sot bulibol is
2023. nov. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pár doboz sör elég messze áll a leivástól.
2023. nov. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mennyi az a pár doboz, és milyen kiszerelésben? És pontosan hányra kell mennie?
2023. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kitisztul, nincs vele baj. Ha nem, akkor nemsokára minden éjjel, de még délután is leihatja magát nyugodtan...
2023. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha a “pár” az 1-2, és nem minden nap issza, akkor szerintem belefér. Én egy pohár martinit ittam tegnap este (ma reggel 8-kor kezdtem a melót), csúcsidőben heti 2 nap iszok 1-2 kis pohárral, nem érzem gáznak. (Tudom hogy van aki szerint ez is sok :D )



De a mindennapos ivászat, illetve a munkanap előtti vedelés/lerészegedés szerintem nem sok jóra vezet.

2023. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!