Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetemre járok, pénteken...

Egyetemre járok, pénteken nincs órám, de apámnak ez gyanús, és ordít, ezért inkább bejárok erre-arra sétálni, ne kelljen otthon lennem?

Figyelt kérdés
Nem hitte el, hogy nincs óra, de már meguntam vele veszekedni emiatt.
2023. nov. 15. 12:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy vannak ilyen emberek. És nagyobb összegben mernék rá fogadni, hogy nem túl iskolázott a fater. ;-)

Jellemzően a nem túl intelligens, tájékozatlan, és korlátolt gondolkodású emberek hajlamosak ilyesmi reakciókra. Neki amiből tapasztalata van, az az általános iskola, esetleg a szakmunkásképző, és ezt a mintát próbálja ráhúzni minden típusú és szintű oktatási intézményre. A Dunning–Kruger-hatás következtében pedig fel sem merül benne, hogy esetleg van olyasmi is a világon, ami nem úgy működik, ahogy ő elképzeli.

Puszta jóindulatból mondom, hogy mihelyett tudsz, menekülj ebből a fertőből!

2023. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtár, pláza, kávézó... Megoldanád ott a tanulást, nem kéne otthon
2023. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%

Én is könyvtárba mennék a helyedben , vagy edzőterembe, esetleg vállalnék valami munkát péntekenként.


Akkor sem hiszi el, ha elmagyarázod neki, hogy péntekenként a levelező tagozatos hallgatóknak van órája? Mert nálunk pl. ez a helyzet.

2023. nov. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

Én elhiszem, hogy vannak ilyen személyek. A családomban is léteznek.


Ha budapesti vagy, akkor esetleg tudnánk találkozni. De melyik nemhez tartozol? Ha férfi, akkor férfi tanácsadót/barátot keressél.


Ezen az oldalon eddig csak EGYETLENEGY(!) normális kapcsolatot találtam. Egy korombeli barátnőt. Több, mint két és fél éve beszélgetünk telefonon.

Inkább távkapcsolat, mint személyes.


Ha még jön több válasz, esetleg valamit ki tudok találni. Ha a hölgyek táborát erősíted, akkor lehet esély a személyes találkozásunkra.


Esetleg egy-két privátot válthatunk. Nem zárkózom el attól, hogy olyan segítséget adjak, amelyet általában nagyon mereven szoktak elutasítani ezen az oldalon és valószínűleg öngyilkosság, vagy embercsempészet a vége, megfelelő VÉDELEM(!) VÉDŐHÁLÓ(!) nélkül.

2023. nov. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem érdekli, hogy a levelezősök vannak. De tudjátok, ha meg utána lejelentik neki, hogy itt és ott láttak, akkor "iskola mellé jársz csavarogni", ja mikor bulizni sem voltam élezemben, de biztos...
2023. nov. 16. 08:19
 16/17 anonim ***** válasza:
24%

cool story bro

ma még nem is olvastam ezt a kérdést

2023. nov. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress diakmunkát pentekekre.
2023. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!