Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez fair dolog egy állásinterjú...

Ez fair dolog egy állásinterjú után?

Figyelt kérdés
Pár nappal később kiderült, hogy nem vettek fel engem oda, ahova jelentkeztem. Hiába nem vettek fel, az állásinterjú után mégis nekem kellett szólnom a következő embernek, akivel elbeszélgettek.
2023. nov. 22. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy neked kellett szólnod a következő embernek?
2023. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az interjúztató megkért, hogy szóljak a következő embernek. De nem értem miért, és ezt nem tartom egy szép dolognak, pláne, hogy fel se vettek.
2023. nov. 22. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy ez a "nekem kellett szólnom a következő embernek" dolog hogyan zajlott. Ha kifelé menet megkértek, hogy szólj ki a váróba, hogy Szabó Tibor bemehet, az azért szerintem még nem gáz.
2023. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Ha kifelé menet megkértek, hogy szólj ki a váróba, hogy Szabó Tibor bemehet, az azért szerintem még nem gáz."


Így történt. De akkor se értem miért az dolgom volt ez, főleg, hogy fel se vettek, mint utólag kiderült.

2023. nov. 22. 21:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, sajnálom, hogy nem kaptad meg az állást, de azt őszintén nem értem, hogy a sztorinak pont ezen a részén miért vagy ennyire kiakadva. Azért ez nem egy akkora dolog. Persze, nem a te dolgod lett volna, de nem nagyobb szívesség, mint mondjuk az ajtót megtartani annak, aki utánad megy be. Azt meg valószínűleg nem is tudták akkor még, hogy kit fognak felvenni, ez ettől teljesen független.
2023. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Te hxlye vagy :D Ahogy 5-ös írta, az oké, hogy sajnálod, hogy végül nem te kaptad meg az állást, de valószínűleg minden jelentkezőt megkértek, amikor távozott, hogy küldje be a következőt, ezen mit vagy kiakadva?
2023. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy mást az asszintens hívott be, míg én ott voltam legalábbis.
2023. nov. 22. 23:08
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Hát lehet okkal nem vettek fel....
2023. nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Több energia és figyelem kiírni ezt a kérdést, mint annyit mondani, hogy "jöhet a kövi".

Alapvető emberi gesztus, ilyenért épeszű ember nem vár fizetséget.

2023. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne, megint az egyik gyakoris bolond, aki mindenhol áldozat és őt csak bántják. Esküszöm, ez az oldal a nyafogáson, a hisztikéken, meg az önsanjnáláson kvül másról már nem is szól.
2023. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!