Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondjak vagy szedjek...

Felmondjak vagy szedjek nyugtatót?

Figyelt kérdés
Már kb 1 éve nagyon szenvedek a munkahelyemen. Hónapok óta keresek másik állást, de egyelőre nem volt szerencsém. Viszont nagyon depressziós vagyok már a mostani melótól. ( nincs gyerekem akit el kell tartanom és saját lakásom van, nem kell albit fizetnem )
2023. nov. 23. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz.


Én sem szeretem a munkahelyem, 2 éve keresek állást. De mindig mást választanak.


2 helyre is csak azért hívtak be mert ismerős ajánlott. Jó helyre csak protekcióval vesznek fel az tuti.

Vagy ha valami oknál fogva beszélsz nyelveket folyékonyan, magas a végzettséged ami elvárt és másnak nincs ilyen. Habár ez is ritka.


Rosszabbat találnék, ha minden kötél szakadna akkor mehetnék aldi vagy Lidl vagy hasonló, de gyártósorra tutira nem mennék.

2023. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy én csak MagneB6-ot szedek.
2023. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi miatt szenvedsz pontosan? Nem szereted, amit csinálsz, kevés a pénz, mérgező a környezet?
2023. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Kitűznék magamnak mondjuk 3 vagy 6 hónapot. Ha nincs változás addig, akkor mindenképp beadnám, akár van új helyem, akár nincs. (Jobb esetben nyílván lesz.) A 3 havi fizetésből félretennék, amennyit csak tudok (ez nagyon nehéz tud lenni, mikor minden máson stresszel az ember, még spóroljon is... de meg kell próbálni.) Igényelnék egy minimális összegű személyi kölcsönt is, szigorúan nem elkölteni, hanem a tőkéből fizetgetni a törlesztőket. A 3 hónap közbenre, de a végére is, nézni valami alkalmi munkát de szigorúan csak egyszerűsített foglalkoztatással. Lehet az gyártósor is, heti 2 vagy 3 nap nem készít ki (ha igem, akkor kevesebb, ha nem, több). Ha letelt a 3 hónap és még mindig nincs meló és az egyszerűsítettből is kezd elég lenni, meg a biztonsági tartalékodhoz is hozzányúlnál akkor kell elmenni a munkaügybe. Azzal is el lehet lenni pár hétig, aztán már úgyis jön egy új munka (több mint 4 hónapnál járunk, lehet találni ennyi idő alatt), lehet kérni az "egyösszegűt" is. Ha szerencséd van, nem kell azonnal munkába állnod, kifujhatod magad. Ezzel párhuzamosan a meglévő munkahelyemen is változtatni probálnék a helyzetemen, arról nem írtál sokat.
2023. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3as: Nagyon köszönöm a megértő válaszokat. 8 éve ugyanazt csinálom, 6 évig nagyon jól éreztem magam de kb. 2 éve új főnököm van. Azóta elment a kedvem az egész melótól. Unom, nem látom értelmét, idegesít az állandó fontoskodás, képmutatás, erőfitogtatás. Irodai munka egyébként. Úgy érzem a főnök csak feltart és kigáncsol / akadályoz a munkámban.
2023. nov. 23. 11:47
 6/9 A kérdező kommentje:
1es: én féléve keresek de úgy hogy heti szinten beadom a jelentkezésem 2-3 állásra. Összesen 2 interjúm volt eddig de egyikre helyre sem vettek fel. Szóval megértelek. Ha felmondanék akkor elmennék szerintem pizza futárnak amig mást nem találok.
2023. nov. 23. 11:48
 7/9 A kérdező kommentje:

4es: Igen ez amit Te írsz egy jól megalapozott, kidolgozott terv. Sajnos én már többször kitűztem ezt a célt az elmúlt időszakban de végül nem mertem felmondani. Annyi pénzem van, hogy kb. 2 hónapot kibírnék fizetés nélkül. Elvileg lesz egy interjúm jövőhéten, de ki tudja az még hogyan alakul...


Ja egyébként ha felmondanék valahogy úgy is alakulna az életem :) Az utcára nem kerülnék.

2023. nov. 23. 12:01
 8/9 anonim ***** válasza:
felmondanék ha van más pl futákodás , de ahol én lakom itt a futár munka is protekciós nyaligátor
2023. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na felmondtam. Lesz ami lesz...
2023. nov. 24. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!