Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közös helyiségek kisajátítása?...

Közös helyiségek kisajátítása? Ti mit tesztek, ha előfordul?

Figyelt kérdés

Irodaház, szintenként egy mosdóval és egy pici teakonyhával. A szintemen három iroda osztozik ezeken, és nagyon gyakori, hogy amikor mosdóba megyek, vagy mosogatni szeretnék, valaki a konyhába bezárkózva telefonál, ketten-hárman bezárkózva ott beszélgetnek vagy ebédelnek (állva, a pultnak támaszkodva, de mégis), és szinte meg vannak sértődve, hogy rendeltetésszerűen használnám a teret, és addig bámulnak, amíg ott vagyok, sürgetve, hogy kimenjek.


Kellemetlenül érzem magamat ettől, hiába tudom, hogy nem teszek semmi rosszat, egyszerűen idegesítő. Ma is előfordult már egyszer, valószínűleg a nap folyamán megesik még, elég gyakori.


Ha veletek előfordult már, mit tettetek? A helyembe képzelve magatokat, mit reagálnátok?


2023. nov. 28. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Hát ja, ilyenkor jön rá az ember, hogy a legtöbb iroda bár elvileg felnőtteket foglalkoztat, de még mindig a gimis szoftver fut a kollégák fejében.


Nem kell a vihar a biliben, hagyjad őket klikkesedni ha nekik ez kell.

2023. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

"A helyembe képzelve magatokat, mit reagálnátok?"


Észre se veszem, hogy hogyan néznek rám, pont ugyanúgy csinálok mindent (és annyi ideig), mintha nem lennének ott.

Pontosan tudom, hogy nem szólhatnak rám, mert én jó helyen vagyok, ők akarják másra használni a helyet, mint amire való.

2023. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első, nincs semmi bajom ezekkel az emberekkel. Másik irodában dolgoznak, nem ismerem őket. Egyszerűen, amikor ki akarok menni a háromszor három méteres konyhába, és ott állnak még hárman, és meg vannak sértődve, hogy bemegyek negyediknek, nem érzem magamat túl jól. Nincs semmi vihar a biliben, nem keresem a bajt :)
2023. nov. 28. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Akkor húzzanak vissza a saját irodájukba és pofázzanak ott!

Te meg ne foglalkozz velük, rájuk se nézz, szard le őket.

2023. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
"A te dolgod a te dolgod, az én dolgom az én dolgom!"
2023. nov. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

[link]


Ebből kell fújni egy nagyon kicsit de csak szigorúan a légtérbe. Rögtön elmennek majd onnan :D

2023. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!