Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor hívnak be állásinterjúra?

Meskenye kérdése:

Mikor hívnak be állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy állásra aminek a határideje ma (november 29). Azt ígérték, hogy december elsején lesz a pályázat elbírálásának ideje viszont lesz állásinterjú is amire azt írták, hogy majd mindenképp hétköznap délelőtt kerül sor. Kizárásos alapon csütörtökön (holnap) vagy december elsején (pénteken) lesz, viszont nem kaptam semmi értesítést. Nekem a héten biztos nem jó, édesanyám kórházba került és nekem kell vigyázni a beteg húgomra. Esetleg biztos a héten lesz, vagy csúszik szerintetek az állásinterjú? Nagyon szeretném a munkát de a beteg gyereket csak nem hagyhatom magára. Volt már hasonló sziturul tapasztalat, hogy csúszott az interjú meg az eredményhirdetés? Köszönöm szépen előre is a válaszokat

nov. 29. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kőbe vésve, hogy mikor lesz az interjú. Lehet ezen a héten, jövőhéten vagy soha.
nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Illetve szólhatnak előző nap, hogy amúgy holnap állásinterjú?
nov. 29. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha behívnak interjúra, felhívnak egy-két nappal előtte/írnak egy e-mailt, ahol felajánlanak egy vagy több időpontot, és megegyeztek, neked jó-e.


Egyébként beteg gyereket magára lehet hagyni egy-két órára, ha már legalább iskolás, emiatt ne aggódj.

nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A pályázatok elbírálásának határideje azt jelenti, hogy ott döntik el, egyáltalán behívnak-e valamikor interjúra. Dec 1 az péntek, aznap max felveszik a kapcsolatot a jelöltekkel egyeztetni, de lehet, az is csak jövő héten kezdődik meg.
nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy jelentkeztem egy állásra, köszönték és pár nap múlva, este 7 körül kaptam SMS-t, hogy másnap reggel 9-re várják a jelentkezőket. Hát 🖕
nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:40


A (leendő) munkáltató részéről ez elég pofátlan és komolytalan hozzáállás.

nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy az. Szerencsére nagy a bolygó és nemcsak egyetlen munkahely létezik.

Háda turi volt amúgy. Ha valaki oda tervezne.

nov. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Változó. A jelenlegi helyemen óriási mázlim volt. Fél órája, ha kint volt a hirdetés, küldtem a CV-t, a HR-es még éppen gép előtt volt, és 10 perccel később hívott is, hogy mikor lenne alkalmas?


De volt már 1,5-2 héttel későbbi hívás is. A rekord talán 3 hét volt, de akkor már nem nagyon számíthat rá az ember általános tapasztalatom szerint.

ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!