Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hová tudnék elmenni dolgozni...

Hová tudnék elmenni dolgozni itthon, ahol biztosan van felvétel, és normálisabb munkásszálló is?

Figyelt kérdés
Gondolom csak a nagyobb gyárak jöhetnek szóba.

dec. 3. 20:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Somogyban élek... Tudom, miről beszélsz... De itt simán kapsz gyógyped melót. Persze könnyebb alacsony végzettséggel elhelyezkedni, mert senki nem akar magasabb bért fizetni. A túlképzettség is tud probléma lenni (rövid távon).
dec. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#11 meg elozoek.


A gyógyped specko terulet, ahhoz szerintem nem lenne igazabol se kedvem se elhivatottsagom.


Egyik gyakorlatom soran talalkoztam olyan intezmenyvezeto helyettessel, akinek elmondasa szerint 5 diplomaja van. Leesett az allam. Es bertabla szerint kapjak a bert, ami rossz. 5 diplomat azert fizessenek mar meg.


Kulonben rossz volt a koncepciom, ezt mar elismerem. A diplomazasban hittem, meg a diplomaban. Olyan szaktarsaim is azt mondtak szeptemberben elso kozos orankon, hogy megcsinaljak, de nem dolgoznak majd benne, pedig elso meg foleg masodik ev elejen ujjongtak, hogy "jajj mimor meglattam eht a szakot tudtam jovy itt a helyem". Tobbsegunken mondjuk van munkahelye, de ok gazdag csaladokbol szarmaznak, es budapestiek.

dec. 10. 18:39
 13/17 anonim ***** válasza:
16%
5 diplomára büfészakon mit fizessenek?!
dec. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

[link]


Bp en 3-400-at megkeresel vele. Vagy tobbet alapberkent plusz a zsiros borravslo,ha tudsz nyelvet meg ,ha kedves a modorod.


Nem utasitanak el senkit,mivel vallalkozo vagy. Te vallalod a kockazatot,ha esetleg nem lennel hajlando dolgozni. Foleg indiaiak es pakisztaniak vannak beloluk itt.

Ossze is allhatsz tobb emberrel es egy vallalkozoi igazolvsnyszam alatt dolgozhattok,azaz megoszlanak a befizetendo dijak. Igy is nagyon mukodokepes.

febr. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Kései Sirató ***** válasza:
51%

Kórházban segédápolóként el tudsz helyezkedni szinte bárhol. És van nővérszálló.

Ágyakat kell áthúzni, éjjeliszekrényeket, infúziós állványokat fertőtleníteni, a fekvőbetegeknek bevinni a kórterembe az ebédet, majd miután elfogyasztotta, kivinni a folyosón lévő állványra az üres tányért. Nem vészes, kipróbálhatnád, akár férfi vagy, akár nő.

márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha gyógytornász, gyógypedagógus vagy, egyéni vállalkozóként nagyon jól lehet ám keresni.


Időseket, gyerekeket tornáztatni: egy alkalomért 10-15ezer forintot simán el lehet kérni Budapesten. Ha házhoz kijársz, még többet is.

márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16


Mondasz valamit. De én nem gyógypedes leszek, ha leszek.

Az speckó terület, egyetemi képzés terén.


De ezen az egyéni vállalkozási dologgal most elgondolkodtam.


Igazából átfutva a gondolatmenetet, megcsinálhatnám.


De a gond ott kezdődik, hogy amíg nem végzek, addig bizony gyár és szálló. Főleg ha specializációra is mennék.


Elméletben minden jól műkődik... A valóságig.

márc. 7. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!