Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy jó munkahelyen nincs az...

Egy jó munkahelyen nincs az embernek gyomoridege, ha a főnökkel kell kommunikálnia?

Figyelt kérdés

2023. dec. 6. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az az embertől függ. Van aki jó főnöknél is folyton parázik, meg van aki a lehrosszabb főnököt is le tudja szarni.
2023. dec. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem szokott lenni.
2023. dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Psycho ***** válasza:
92%

Attól függ, hogy definiáljuk azt, hogy "jó munkahely".

Ha napi 8 órában keresek havi nettó 800-at, rendesek a kollégák, jók a munkakörülmények, mérsékelt a munkaterhelés, 10 perc alatt bejutok a munkahelyemre, stabil, megbízható a cég, de a közvetlen főnököm kiállhatatlan én pedig érzékeny típus vagyok, akkor most jó munkahelyem van?


Egyébként szerintem ez alap dolog, hogy nem kéne gyomoridegnek lenni, ha a főnökkel kell beszélni. Eddig 3 munkahelyem volt, egyiknél sem volt gond a főnökkel.


Persze sajnos a nagy magyar valóság (az átlag?) nem ez.

2023. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pár évig mikor a régi főnökkel beszéltem gyomorgörcsöm volt, pedig imádom a munkahelyemet, a kollégáimat. Aztán az a főnök nyugdíjba ment és most az egyik kollégámból lett főnök és végre átérezhetem, milyen nyugodt szívvel lehet egy főnökkel beszélgetni. Most béke és nyugalom van. ☺️
2023. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy az 1es írja! Emberfüggő. Figyu van aki 120al sem mer vezetni, van aki meg 180nál is teljesen nyugodt. Érted a különbséget?
2023. dec. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jóban vagyok a főnökkel, sok mindent megbeszélünk, egymással szemben van az irodánk. Semmilyen gyomorgörcsöm nincs tőle. Ez persze attól is függ, ő milyen viszonyban van az alkalmazottakkal, illetve hogy mennyire mutatja meg, hogy ő a főnök, "leereszkedik-e" a kisebbekhez.
2023. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Egy átlagos munkahelyen sem "kéne".

Ahol eddig az volt, ott nem is maradtam sokáig

2023. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tucatnyi munkahelyem közül talán 2 volt ilyen, nehezen is szoktam meg, holott ez lenne a normális. a teljesítményem szárnyalt, és nagyon kedveltük egymást a kollégáimmal is.

A második ilyen helyen egyébként csak néhány hónapra "kaptam kölcsön" egy ilyen főnököt, előtte-utána kiállhatatlan inkompetens barom állatok voltak a főnökasszonyaim. A céget is jónak tartom, ennek ellenére.

2023. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!