Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Benneteket hagynak a kollégák...

Benneteket hagynak a kollégák ebédelni?

Figyelt kérdés

Vagy csak engem phasztatnak állandóan 11:40 és 1 óra között? Órákig csend van délelőtt, senkinek eszébe se jutok, erre amint leülök ebédelni, minden idióta megtalál. Ha nem veszem fel a telefont, akkor valakit utánamfuttatnak, hogy keressen meg, mert jaj de sürgős.

Aztán valójában egy bagatel baromság. Évek óta nem volt nyugis szünetem, ma már üvöltöztem valakivel.


Mielőtt tanácsokat adnátok, hogy mit kéne tennem ezellen, már mind megvolt, csak az ajtómat nem tudom bezárni.


A kérdés pusztán reprezentatív, hogy ez az irodai munka velejárója, vagy csak nálunk ennyire tapintatlanok az emberek, hogy 12:00-kor azonnal közölnivalójuk van?



dec. 14. 12:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagynak, véletlenül persze beletrafálhatnak, ez már csak ilyen szakma
dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Hagyni hagynak, mert az én munkahelyemen akkor eszünk amikor időnk van és mindenki örül ha enni tud.


Sajnálom, hogy ezt el kell viselned. Én is kiborulnék.

dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is így volt eddig minden munkahelyen, de szerintem azért van ez, mert az ebédszünetben megindul egy ilyen kollektív népvándorlás, és mindenki akkor intéz el mindent, amihez menni kell valakihez vagy beszélni kell valakivel. Az ebédet meg megeszik utána, vagy gyorsan ebédelnek a maradék időben meg mászkálás van.
dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hagynak.
dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Csak a logikáját nem értem, hogy miért nem ér rá kaja után. Én amúgyse veszem ki a 30 percet, ált. belapátolom 15 perc alatt, aztán megyek tovább. Ezt a kis időt se adják meg nekem. Én vagyok annyira figyelmes, hogy megvárjam a 12:40-et, amikor már mindenki vegzett. De lehet nekem is random hívogatni kellene másokat.
dec. 14. 12:46
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Hagynak, bár én nem 1 óra 20 perces ebédszüneteket tartok.
dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
23%
#5: Tudják, hogy te percre pontosan akkor ebédelsz aznap?
dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én se, mint írtam, kedves 6os, csak bizony cudar nehéz elmenni délbe, ha már előtte kezdik rádzúdítani a problémáikat és be se fejezik és 1-ig....
dec. 14. 12:49
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt aki ilyenkor felpattant, benyalta 2 perc alatt a kis nasiját és ment sétálni inkább, addig sem kellett az irodában hallgatni a sok baromságot.
dec. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló. :D délelőtt és délután is nyugi és csönd van, mikor kajálok akkor rontanak rám. Mondjuk engem nem nagyon izgat, kajálok tovább attól még. 🤷‍♀️
dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!