Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vissza állhat valaha a 8 órás...

Vissza állhat valaha a 8 órás munkarend?

Figyelt kérdés

Szinte az embernek nagyítóval kell keresni 8 órás munkarendet.

Hogyan állhat vissza a 8 órás munkarend?

Van egyáltalán esély rá?


dec. 20. 12:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Mi a probléma? Hogy többe kelle dolgoznod vagy az hogy kevesebbe? Senki sem kötelez hogy többet dolgozz. Én 7 órában dolgozom naponta pl.
dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, az emberek többsége ma is így dolgozik.

A 12 órázás a szalag melletti, folyamatos műszakú munkákban terjedt el, ahol a dolgozók többsége messziről ingázik. Ők (noha tényleg nagyon kemény egy 12 órás műszak) összességében időt nyernek ezzel, hiszen kevesebbszer kell beutazniuk és hazautazniuk, ami tetemes idő. Arról nem is beszélve, hogy több szabadnapjuk keletkezik emiatt, ami egy falusi, kertet művelő embernek szintén értékes kincs.


De a normál irodai munkáknál most is a 8 óra a jellemző.

dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Van 8 órás, irodai dolgozók meg be se mennek (home office) csak heti 1x.
dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Biztonsági őr vagyok 24 órában, ez se jobb. És még ismerkedni sem tudok mert a nők lenéznek sajnos.
dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi de mindenki eltudja dönteni hogy hány órába akar dolgozni nem?

Ajánlottak nekem gyárba 12 órás munkát.

Nem akarok annyiba dolgozni, akkor nem megyek oda. Megyek máshova ahol annyi a munkaidő, amennyit én szeretnék dolgozni.

dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pl vasiparban dolgozom, 8 órában. Az ismerősiem nagy része szintén 8 órában dolgozik, kivéve aki magánvállalkozásban tolja (fodrász, körmös, stb).
dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Én 3-4 órát játszok neten texas holdemet ebből élek egész jól évek óta. 8 órát kellene dolgoznom naponta biztos felvágnám az ereimet.
dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 T.J.19 most akkor biztonsági őr vagy 24 órában, vagy texas holdem játékos 3-4 órában?
dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
Irtam h 8 órában nem tudnék, 24 órás a jó mert 10x megyek be havonta. Naponta játszom, ha esetleg buknám a vagyonom ott az őrködés.
dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon remélem, hogy nem mert jobb csak napi 6 órát dolgozni.
dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!