Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor gyerekek voltatok,...

Amikor gyerekek voltatok, mivel szerettetek volna foglalkozni felnőttként? Végül mi lett a foglalkozásotok?

Figyelt kérdés

dec. 23. 19:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
Amikor már ilyen 10 éves voltam akkor tudtam, hogy számítógépekkel akarok foglalkozni és ezen a pályán is sikerült elhelyezkedni.
dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Senior Séf ***** válasza:
100%
Gyerekként erdész szerettem volna lenni. Jelentkeztem is Sopronba (ennek 50 éve), de akkora volt a túljelentkezés, hogy esélyem sem volt. Miután kizárt dolognak tartottam, hogy egy irodában rohadjak, végül agrár vonalon tanultam tovább, aztán 40 évesen vidékre költöztem, ahol van saját erdőm.
dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
21%
Gyerekként gyerek voltam szerencsére és eszembe se jutott a felnőtt lét. Felnőttként kipróbáltam magam jó sok helyen, voltam pakoltam árut, dolgoztam éjszaka, vezettem irodát, raktárat. Ami minidig is vissza visszatérő dolog volt az az online világ és weboldalak és most abban dolgozom.
dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
3-4 évesen orvos szerettem lenni, mert keresztszüleim is azok voltak, aztán mikor bekerültem az iskolába, tanárnő. 14 évesen volt egy teszt amit ki kellett töltenünk, az alapján 3 szakmát ajánlottak nekem: fodrász, állatorvos, eladó. utóbbi lettem.
dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%

Inkább mi nem:D

Olyan 8-10 éves koromig ezek fordultak meg a fejemben: óvónő, tanár, tűzoltó, énekes (borzalmas hangom van), illusztrátor, állatorvos, fodrász, festőművész, szobrász, pszichológus, művészetterapeuta, vegyész, nyomozó, könyvtáros, cukrász, virágkötő


Végül ha minden jól megy (mármint egyeltalán felvesznek egyetemre, aztán elvégzem), orvos leszek

dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nyilván először kukás, utána rendőr szerettem volna lenni. De a buszvezető akadt be évekig, mindig ott álltam a fülke mellett és néztem hogyan vezetnek. Felnőttként voltam már minden, de buszvezető nem is szeretnék lenni.
dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerekként űrhajós akartam lenni. A B opció volt az orvos, h meg tudjam gyógyítani a nagyapámat.

Vasipari melós lettem és igazából semmihez sem értek.

dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%

Én kutyakiképző vagy tanár szerettem volna lenni.

Most nyomdában dolgozok, de még mindig szívesen lennék a fenti kettő is, ha úgy hozná az élet :) Talán egyszer megtörténik, még csak a húszas éveim második felében járok.

dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Nem voltak terveim gyerekként, de az informatikát szerettem, és a logikus gondolkodásom is egész jó volt, szóval végül programozó lettem. :D
dec. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%

Kisgyerekként űrhajós. Majd szinkronszínész (egyébként 27 évesen ezt még mindig tartom, nagyon szívesen szinkronizálnék de a sulit biztos hogy nem bírnám). Az unokatesóimmal arról ábrándoztunk hogy nyitunk egy pékséget vagy cukrászdát. Aztán később 14-15 évesen elgondolkodtam az állatorvosin és a tanáron is.

Végül egyik sem lettem, diplomám sincs. Irodai munkát végzek és a cég egyik webshopját kezelem (kimenő csomagok számontartása, számlázás, emailezés, telefonálás,vevőszolgálati dolgok + mindenki a cégnél hozzám fordul ha segítség kell neki.

dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!