Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 90 napos felmondási idővel...

90 napos felmondási idővel hogyan lehet új állást keresni? 90 napot senki se vár rám!

Figyelt kérdés

Ugyanis az eddigi tapasztalatom az hogy amikor állásinterjún benyögöm hogy van állásom és 90 napig kötve vagyok a helyhez akkor kiesnek a székből el se hiszik hogy van ilyen (de van....) majd elköszönnek tőlem.

90 napot senki se vár rám!

Tippek?


felmondani nem mondok fel a semmibe új állás nélkül! ez evidens.


jan. 6. 10:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nehéz az élet az alapítványi suliban
jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%

A kérdés érdekes, mert tényleg kérdés, hogy ilyen felmondás mellett hogyan mehet el valaki máshova, hogy ha ott máshol azonnal kell kezdeni. És ugyanez érvényes akkor is, ha csak 30 napos felmondási idő van. Persze lehet játszani szondával, meg a 3 napos igazolatlannal, de mi van, ha másik munkahelyről is el kell menni a jövőben, és jó lenne visszamenni az előző munkahelyre? Kirúgott embert nem szívesen vesznek vissza, tudtommal. De a közös megegyezéssel, meg felmondással még van esély.


Amúgy meg alapítványi iskola. :D

jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is három hónap a felmondási idő. Ha úgy alakulna, hogy egyszer tiplizek, akkor megpróbálom a közös megegyezéssel lecsökkenteni - más kollégák is így csinálták. Abban én sem hiszek, hogy ha valakiben megérett a döntés, hogy elmegy,az már nem ugyanazzal a lelkesedéssel fog dolgozni, sőt,meg is fogja utálni a helyét.
jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!