Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi értelme van a hónap dolgozó...

Mi értelme van a hónap dolgozója megválasztásának?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy más munkahelyeken ez,hogy van de nálunk a főnök mindig ugyanazt a pár embert választja.Nem értem,hogy mire jó ez a hónap dolgozója dolog.

jan. 6. 17:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Ez még a szocializmusból maradt meg.

A munka hőse... Etc.

Inkább adjanak mindenkinek olyan fizetést amiből tisztességesen meg tud élni, minthogy havonta--negyedévente esatobbi valakit a sokból kiemelnek.

jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a főnökasszony barátnője lett az év dolgozója. Aki meg tényleg jó szakember, valóban dolgozik, nemcsak az irodában pletykálgat... Az nem kapott semmit.

Év dolgozója = év vicce. Ultra gáz.

Hónap dolgozója nálunk szerencsére nincs.

jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatos gyűlölködésre sarkallja az állandóan hoppon maradókat!
jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%

"Ez még a szocializmusból maradt meg."


Az USÁ-ban is szokás.

jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az "elismerések" többnyire egy oklevélben vagy közös tapsikolásban egy tálca sütemény mellett merülnek ki, aztán mindenki megy a dolgára.

Teljesen értelmetlen gesztus! -Kinyitom itthon a szekrényemet és rám borul a sok szutyok, amit így kaptam, - összegyűjteném egy zacskóban ezeket és ráejteném egyben a főnököm lábára, gipszben hemperegne x ideig...

jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam hónap dolgozója, és valami 30 ezer forint körüli értékben kaptam Edenred utalványt (már nem emlékszem pontosan, de az biztos, hogy nem ilyen gyíkfing összeg volt). Nagyon örültem neki, csomó helyen elfogadták. Ennek a hónap/ év dolgozója címeknek akkor van értelme,ha tényleg adnak is érte valamit. Azt, hogy kiraknak a falra meg hasonló "elismerések", hajadra kenheted.
jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha lepontozzátok a 14-est, akkor is így van.
jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én helyemen volt egy manus aki kipécézett engem magának. Amikor odakerültem, nagyon gyorsan beilleszedtem és nagyon hamar elkezdtem nagyon sok munkát elvégezni szorgalomból. Orbitális hibákat nem igazán követtem el, az meg természetes, hogy apró hibákat vét néha az ember a munkában és ez a manus ahogy talált egy ilyen apró hibát, máris elkezdett velem ordibálni mindenki előtt meg rohant a feletteseimhez és kipanaszkodta magát hogy most elhoztam a világvégét. Se a feletteseim se én nem vettük komolyan, mert olyan jellegű hibák voltak, hogy elírtam egy szót vagy egy szónak a szinonímáját használtam egy szövegben.

Megjegyzem mással nem bánt így, csak velem. Rajta kívül pedig senkinek semmi baja nem volt velem.

Aztán úgy alakult, hogy én lettem a hónap dolgozója és ez a pasi nagyon kiakadt. :D

jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi magunk közül szavazzuk meg az év dolgozóját. Névtelen szavazás. Persze ennek is vannak hátulütői, mert vannak olyan személyiségű kollégák, akik kevésbé népszerűek, de eddig mindig egyetértettem a győztessel, tényleg megérdemelte! Pénzjutalom jár érte, azt nem tudom mennyi.
jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!