Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvégeztem az egyetemet, de...

Elvégeztem az egyetemet, de sokáig nem dolgoztam a szakmámba ?

Figyelt kérdés

Közgázt végeztem 4 éve, de egyből kijöttem Németországba, itt recepciós vagyok szóval köze nincs a szakmámhoz. Most úgy néz ki haza kell költöznöm, vajon ennyi év kihagyás után fogok találni valami szakmához illő munkát? :/


28/N



jan. 9. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
A szakmádba bele?
jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Biztosan fogsz, bár lehet, hogy megfelelő szakmai gyakorlat hiányában kezdőként fognak alkalmazni.
jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Multi SSC-ben pénzügyi területen ahová kell a német is, kimagaslóak az esélyeid. Frissítsd föl az olyan szókincsedet mint számla, visszatérítés stb. szóval még csak ne is valami extrára gondolj. Fontos, hogy ne ragadj le ügyfélszolgálatos munkáknál, be dőlj be ilyen lehetőségeknek még a multin belül se, ha tényleg közg. dipl. kiaknázása a cél.
jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!