Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes rákérdeznem?

Érdemes rákérdeznem?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozom ezen a munkahelyen, én is és a fönönököm is nö, 8an vagyunk kollegák, amikor a céghez kerültem mindig nézett, volt, hogy simogatta a lábamat, van férje, tehát semmi hátsó szándéka nem volt, aztán telt az idő és teljesen átváltott, a többiekre órákat szán ,mármint a munkarol való beszélgetésre, rám jó esetben talán 5 perce van, és mintha nem is léteznék már..

Úgy néz ki másik munkahelyre megyek, érdemes rákérdeznem miért lett velem ilyen ellenséges ebben az elmúlt egy,másfél évben?


jan. 17. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem firtatnám. Ha tudod, hogy nem tettél rossz fát a tűzre, akkor nyugodt lehet a lelkiismereted. Azt se tiltja egyébként semmi, hogy rákérdezz, szíved joga eldönteni.
jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám ,hogy rossz fát tettem volna a tűzre, egyszer volt ,hogy mondta jobban ismerem mint a férje, és utána pár hónapra teljes átfordulás lett a részéről!

De igen lehet már felesleges lesz firtatni.

jan. 17. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Vót má'n ez a kérdés...
jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én elengedném. Úgyis elmész máshová, nem kell ezen rugózni. A lényeg, hogy a te lelkiismereted tiszta.
jan. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!