Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az álláshirdetések többsége...

Az álláshirdetések többsége miért nem közli a fizetést?

Figyelt kérdés
Mekkora suttyóság már ez!? Mit gondolnak, az ember hobbiból és nem pénzért dolgozik? Miért nincs ez szabályba írva, hogy kötelezően meg kell adni a fizetést? Rettenetesen dühítő és undorító. Jelentkezzen a halál egy olyan állásra, ahol nincs pofájuk kiírni a bért.
febr. 12. 06:48
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
#20 Értem. De ugye azt te is érzed, hogy ez így nem korrekt?
febr. 12. 09:35
 22/28 anonim ***** válasza:
14%

"Milyen ajánlat? Ez még csak egy állásinterjú volt. Utána eljöttem, majd pár nap múlva hívtak hogy felvennének."

. Vagyis kaptál ajánlatot, itt írod le...

febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván nem korrekt, en is jartam már úgy, hogy nem kérdeztek meg előre telefonba a fizetési igényemet, csak az interjú végén, és lesápadtak, pedig teljesen korrekt fizut kértem. Ebből tanulva már az első telefonbeszelgetés alapján jelezni kell a fizetési igényt, akkor is ha a HR es nem kérdez rá. Nyilván tudják ők a min-max sávot, csak nem mondják el.de ha jelzed, hogy mennyit kérsz, akkor be se hívnak, ha nem vagy a sávban. Így csak pár percet vesztettél.
febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nekem mondtak mar fizut interju alatt

Mondtam hogy oke, megyek

Odamenten, a muszakvezeto elmondott mindent, aztan montam hogy oke, erdekel munka

Mondta hogy felkuldi az oneletrajzomat a hr-re es majd hivnak amikor kell mennem uzemorvoshoz

Ez tavaly november kozepen volt

Azota se hivtak

febr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
*Már az első telefonbeszélgetés alapján=már az első telefonbeszélgetés alatt.
febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az interjúk utáni ajánlat nem túl korrekt. Van, hogy három körös az interjú, a pénz végig tabu, és a végén tudod meg, hogy pl. feleannyit kínálnak, mint amit elfogadnál. Mindkét fél feleslegesen fektetett energiát meg időt az egészbe, mert ha már elején tisztázva van, nem rabolják egymás idejét.


Ahol most dolgozom, az első interjúkor már egyeztettünk a fizuról, szerintem bátran szóba lehet hozni. Nem tűnik az ember pénzéhesnek tőle, mert az emberek pénzért cserébe dolgoznak.

febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mert szóra sem érdemes.
febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!