Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az álommunkád?

Mi az álommunkád?

Figyelt kérdés

Amiben igazán jól éreznéd magad, tekintve a munkaidőt, fizetest, stb, azért nem teljesen elrugaszkodva a valóságtól.

Részemről 9-15-ig szólna a munkaidő, hogy tudjak kényelmesen gyerekekert menni, lehetőség szerint home office, ha betegség miatt otthon kene lenni.

Lakóhely közelében, ne kelljen órákat utazni.

Olyan munka, ahol megvan a feladatom, amit egyedül végzek el, nincs lablogatas , nem kell ügyfelekkel dolgozni, bele tudok merülni a munkába.

Fizetés kb 400.000 Ft.



febr. 19. 14:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor olvastam egy álláshirdetést. Természetjáró/utazó magazinba kerestek cikkírót. Na azt szívesen csinálnám ha megkapnám mellé a mostani munkám 600+ ezres fizetését és céges kocsit.
febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit most csinálok, nyilván pénz lehetne akár 50%-kal több is, lehetne egy kicsit nagyobb, jobb a céges kocsi meg a telefon, meg lehetne nagyobb a csapatom, és hasonlók. De alapvetően nem dolgoznék más szakterületen.
febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, neked a 400k álom?

Én ennyit kapok, pontosabban 420-at szja mentesen, de nem tudok sokat félretenni, talán 100-az havonta. Manapság én 1 millió fölé lőném az “álom, de elérhető” keresetet.

febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

6 órás munkáért megelégednék 400 ezer forinttal, bőven jól ellennénk vele, igen. Ki is emeltem, hogy a valóságtól nem elrugaszkodott válaszokra voltam kíváncsi, nyilván én is örülnék a semmire több millió forintnak.

410-et kerestem gyerek előtt 8 órában, de volt sok 12 orazas, 1 óra 10 perc volt beérni a munkahelyre, és ügyfelekkel dolgoztam, amit utáltam.

febr. 22. 17:07
 15/16 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nagyon szívesen lennék kritikus ( :D ), akár filmekre, akár színházi darabokra értve, de hotelekre, szinte bármilyen turisztikai desztinációra, látványosságra is. Nem konkrétan kritizálni, hanem véleményt formálni, építőkritikát megfogalmazni, és tálalni is szeretek, mellette pedig utazhatok, világot láthatok, kulturális tartalmat fogyaszthatok, szóval jól járnék vele.

Eddig is többször megkaptam már, hogy jól tudok véleményezni, tanácsot adni, szóval nem érzem annyira elrugaszkodott választásnak. Szerintem a tudásom is helyén van ilyen téren.

febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sokáig a kamionozás volt, aztán úgy 10 éve kamionsofőr lettem. Pár éve viszont elkezdtem a folyami hajózás felé kacsintgatni,szóval lehet egy újabb álmomat kell beteljesítenem.
febr. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!