Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ennyire alkalmatlan lettem...

Ennyire alkalmatlan lettem volna a pozícióra, hogy ilyen hamar kiszórtak? Ma délelőtt 9 körül küldtem be egy nyitott pozícióra a jelentkezésemet, és már délben jött a válasz, hogy mást választottak :D

Figyelt kérdés
Ilyen hamar sem utasítottak még el.
márc. 11. 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
10??? Áh, max 3 napos hírdetésre pályázzál, annál régebbire már nincs esélyed.
márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem max személyes interjú után válaszoltak,de többségben akkor sem... Betelt már mikor elküldted szerintem.
márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Szikszai.B ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy visszavonták a pályázatot. Nálunk ez történt pár hete, kellett volna egy új ember, meghirdette a cégünk az állást, egy hét múlva leszólt az anyacég, hogy létszámstop van, senkit sem vehetünk fel. A pályázat vissza lett vonva, a jelentkezőknek pedig ki lett küldve, hogy bocsi, de most nem önt választottuk.
márc. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!