Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olyan, hogy azért...

Létezik olyan, hogy azért terhelik túl az alkalmazottakat, hogy ne legyen már ereje más szakmát tanulni és váltani?

Figyelt kérdés
Nem én akarom megmondani, hát megkérdezem.
márc. 14. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető.
márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak. Ezért is.

Többnyire azért, hogy ne legyen energiájuk és idejük másra fókuszálni, társadalmilag és vagyonilag felemelkedni, ezáltal az elit bebetonozván saját pozícióját mint földesúr, parazita életmódot folytató, más munkája gyümölcsét gond nélkül kisajátító entitás.

márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Még úgy egyáltalán gondolkozni se legyen ideje. Mert akkor talán rájön ő is, hogy nagyon nincs rendjén ami megy a magyarországi munkahelyek nagy részén.

Én így jártam. Lett időm gondolkozni, hát nem felmondtam? 😇

És nem értik az okát. Ez a legszörnyűbb. Amikor nem ugyanazt a valóságot látja két vagy több ember. Mert mások simán birkasorba állnak. Mert el van hazudva, hogy máshol sem jobb. Nagyon sajnálom az embereket.

márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ez tudatos-e, de alapvetően működik.


Saját magamon láttam, éreztem azt, hogy semmi energiám nincsen másra, csak létezem a két dolgozás között. És ha bármit csinálni akarok az a munka "kárára" megy.

márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Modern rabszolgaság. Jó reggelt! :D
márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg hogy ne legyen ideje más munkát keresni és állásinterjúkra járni.
márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy elgondolkodtam: el kellene menjek orvoshoz, szemészetre, fogorvoshoz stb. De egyszerűen nem volt időm magamra a munka miatt. Aztán megmondtam, hogy szarjanak sünt.
márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ha 9-5 között dolgozol akkor minden bezár mire végzel a munkával :)
márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Előrebocsajtom, hogy alkalmazott vagyok de nézzük a munkaadó oldaláról. A munkaerő is befektetés és ha már pénzbe kerül (senki nem dolgozik ingyen) akkor effektíven ki is kell azt használni.
márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Pl. hogy felvegye mindenesnek (ami azt jelenti, hogy 6 féle munkakör egyszerre, hat féle túl tolt felelősségért, egy fizetésért) minimálbérre, lecsúsztatható túlórával (ami nem kötelező de erősen ajánlott), beleszólva a magánéletébe is (amit nem kell betartani, de ott dolgozni sem kötelező), és munkaidőn kívül betanításokkal vagy céges csapatépítőkkel terhelni (amin szintén nem kötelező megjelenni csak elvárt)?
márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!