Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Világon a legjobb munka az...

Világon a legjobb munka az irodai munka?

Figyelt kérdés
márc. 15. 14:34
1 2 3 4 5
 31/41 Szikszai.B ***** válasza:
77%

"Nem könnyebb egy irodában egy gép előtt pötyögni, mint pl. egy boltban pakolgatni, vagy egy gyárban fizikai munkát végezni?"


Ha neked az irodai munka csak ennyi, hogy "pötyögés", akkor tényleg hülye vagy.

márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Nelem volt olyan munkám ami 60%-ban irodai munka a többi 40%-ban terepmunka szereléssel, nekem nagyon tetszett.
márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
76%

#30

A különböző utazással kapcsolatos magazinban olvashatóakat vajon mi alapján írják? Pl. A Világjáró magazinban hogy születnek cikkek?


Ja várj, biztos Ctrl C, Ctrl V alapján, és még véletlenül se utaznak el az adott helyre. 🤦🤷🫤

márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
14%
33# Én azon akadtam fenn, hogy azt írta az egyik kommentelő, hogy valaki fizetne azért, hogy Gipsz Jakab, vagy Gipsz Jakabné beutazza a világot.. Ilyen a mesében sincs, már bocsánat.
márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
71%

#34


Elolvastad az utána lévő két kommentet is? Kétlem. Szóval itt nem az én írásommal van probléma, csak te vagy ostoba.

márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokféle munkát végeznek irodában, tök más dolgokat, szóval nem lehet róla általánosságban beszélni. Én voltam adminisztrátor, kényelmes volt, elvoltam vele, de egy idő után nagyon unalmas volt, a mostani munkámat sokkal jobban szeretem, folyamatosan emberekkel foglalkozom, beszélgetek velük, folyamatos a visszajelzés a munkám minőségéről, elismernek, ez nekem sokkal jobb, mint a régi irodai munkám.
márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

#34

Turizmusban dolgozók, pl idegenvezető, guide, sőt a légiutaskísérők is, csak néhány példa, akik igen sok helyre eljutnak a világban és kapnak fizetést. Persze nem csak utazgat, de lehet találni olyan turiszikai munkákat, ahol a különféle turista látványosságok, kedvelt helyek megtekintése beletartozik a munkakörbe, így ingyen kapják ezeket az utazásokat. Családtagom ilyen helyen dolgozik, úgyhogy látom, hogy megy.

márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
24%
37# Igen, csakhogy az nem puszta nyaralás, kedvtelés, hanem kőkemény munka.
márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

"csakhogy az nem puszta nyaralás, kedvtelés, hanem kőkemény munka"

Nem puszta nyaralás, de azért hogy kinek mi kőkemény munka meg mi nem az, az attól függ, hogy mit mennyire szívesen csinál. Ami nekem félig-meddig munka csak, mert szeretem, azt más fél napig se bírná. Aki utazgatni szeretne, és arról irkálni, hogy miket lát ott, annak pl. idegenvezetőként dolgozni csak félig munka, nem "kőkemény".

márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha tré emberek vesznek körül, akkor igen. Más esetben nem az.
márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!