Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is szomorú, mert holnap...

Más is szomorú, mert holnap dolgozni kell?

Figyelt kérdés
indul a melós hét....

márc. 17. 23:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
Munkanélküli vagyok, nekem végtelen pihenések a napjaim🥰 Egy jó munkahelynek örülnék amúgy. Lehetőleg valami olyannak, ahol mindenki hosszú évek óta dolgozik, mert nem az megy, mint a legtöbb helyen, hogy odamész, minden szuper, aztán 1-2 éven belül vezetőváltás van és szétbsznak mindent.🙂
márc. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
44%

Én csak az miatt mert állandoan kések. Es már szóltak is.


Utálom hogy percre pontosan kell kezdeni mikor a buszok se járnak percre pontosan. Utálok ez miatt bejárni minden reggel stressz hogy ne késsek el.

Ma direkt 4 kor keltem (6 20 kor indulás), hogy legyen idom nyugodtan hajatmosni kavezni netezni. De már 6 van es a hajam sehol nincs kesz beke se kezdtem mert le kellett mennem boltba is es csak a messzelevo van koran nyitva 5 től.

Egy bolt kettévágta az egészet.


Csak ezt utálom a munkában. A pontosságot.

márc. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%
Nekem jó kedvem van, mert végre behívtak állásinterjúra :)
márc. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%
egy újabb nap, újabb 100 ezer forint
márc. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Ugye nem fogsz mostantól minden vasárnap egy ilyen #másnapmelójajnekemmárányinyámámányinyá-féle rinyakérdést kiírni ide? :)
márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
Persze. Pedig szeretem a munkám, de nyilván jobban szeretem kipihenni magam, a hobbijaimmal foglalkozni, a párommal, családommal, barátaimmal tölteni az időt mint melózni.
márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én hétfőnként nem dolgozom, szóval nem. De most, hétfőn sem vagyok szomorú, szeretem a munkám. Mondjuk nekem olyan munkám van, ami eredetileg hobbi volt, szóval szívesen megyek dolgozni.
márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát én pedagógus létemre azt a 5-6 órát sem nagyon kellemesen nyomom le. Kérdezi az igazgatónő eccer : Mi az óra célja? Mondom: hogy elteljen a 45 perc 😂
márc. 18. 18:54
 19/20 anonim ***** válasza:
Én kötelező munkanélkülin vagyok.. majd májustól munka
márc. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha lenne munkám...
márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!