Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit válaszoljak arra az...

Mit válaszoljak arra az interjú kérdésre, hogy miért akarok váltani?

Figyelt kérdés

Fél éve dolgozok a mostani helyemen, a kollégák nem segítőkészek, nem jövök ki velük jól, a főnököm szintén kiállhatatlan.

Lesz interjúm a héten, illetve jövő héten is. Mit válaszoljak, ha felmerül az a kérdés, hogy mégis miért akarok én fél év után váltani?


Tudom, hogy én jövök ki rosszul abból, ha igazat mondok, mintha velem lenne a baj. Viszont abban a kollégákkal egyetértünk, hogy a főnökünk alkalmatlan a vezetésre.



ápr. 8. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondjuk az önéletrajzodban az áll, hogy párhavonta más helyeken dolgozol, akkor nem lennék őszinte, mert azt fogják gondolni, hogy neked mindenhol bajod van, valójában meg csak nem szeretsz dolgozni/nem vagy kitartó/ilyesmi.


Ha viszont előtte hosszabb ideig dolgoztál valahol, több évet akár, akkor simán lehetsz őszinte, elmondod, hogy itt nem jó a csapat, nem tartod kompetensnek a főnököt, a korábbi helyen viszont jó volt ez, az, amaz…

ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatod, hogy szereted az új kihívásokat. És ebben az is benne van, hogy vagy annyira magabiztos, hogy téged bizony meg kell tartani, és nem térden állva kuncsorogsz egy munkáért.
ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Személyes okok miatt. Én ezt mondtam, akinek nem akartam a hosszú sztorit mondani. Csak nem firtatják.
ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én megmondtam az őszintét. Egy 6 éves munkaviszonyt hagytam ott mert lelkileg, fizikailag is ki voltam merülve. Utána 3 hetet voltam egy cégnél, de gyorsan rájöttem hogy nem nekem való. Aztán 2 hét munkanélkülin voltam, majd 9 hónapot dolgoztam egy újabb cégnél, ott meg volt varialva a muszakbeosztás 9 hónap alatt 3-szor. Szerintem ez volt a fétisük.

Most 1 éve egy újabb cégnél vagyok. Interjún megmondtam az őszintét mindefyikről.

Munkahelyeim elsőtől a mostaniig: 2 év

5 év

12 év

6 év

3 hét

9 hónap

És a mostani 1 éve tart.45 éves vagyok

ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!